Erhan Çelik'in yeni sevgilisi Elif Dürüst kimdir?

Ünlü sanatçı Gülben Ergen'le olan evliliğini geçtiğimiz yıl aralık ayında sonlandıran ünlü gazeteci Erhan Çelik yeni bir aşka yelken açtı.

Erhan Çelik'in yeni sevgilisi Elif Dürüst kimdir?

Ünlü sanatçı Gülben Ergen'le olan evliliğini geçtiğimiz yıl aralık ayında sonlandıran ünlü gazeteci Erhan Çelik yeni bir aşka yelken açtı. Erhan Çelik'in yeni sevgilisi ünlü sosyetik güzel Elif Dürüst...Elif Dürüst'ün ünlü sevgili dosyası bir hayli kabarık...Kimler var kimler...Erhan Çelik cephesinde ise durum malum...Çelik, geçtiğimiz Aralık ayında Gülben Ergen'le olan evliliğini sessiz sedasız bitirdi. İki yıl evli kalan ve her gittikleri yerde mutlu aile görüntüsü veren çiftin boşanma kararı magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü. Boşanma gerekçesiyle ilgili dedikodular hala konuşuluyor. Kimi, boşanma gerekçesi olarak çocukları gösterdi, kimi ise ihanet dedi ev hala deniliyor. Taraflar konuyla ilgili kesin bir açıklama yapmadı.

Erhan Çelik'in yeni sevgilisi Elif Dürüst kimdir?

Erhan Çelik'in dört ay aradan sonra yeni bir aşka Elif Dürüst’le başladığı iddia ediliyor. İddianın sahibi ise Seren Serengil...Serengil Duymayan Kalmasın programında bombayı patlattı.

Erhan Çelik'in yeni sevgilisi Elif Dürüst kimdir?

SADECE YAKIN ÇEVRESİ BİLİYOR

Seren Serengil’in açıkladığı bu ilişki henüz o kadar yeni ki sadece ikilinin yakın çevresi biliyor.

Erhan Çelik'in yeni sevgilisi Elif Dürüst kimdir?

SOSYLA MEDYADAN MUTLULUĞUNU PAYLAŞTI

Anadolu yakasında bir balıkçıda başbaşa oturan ünlü çift mekandan ayrı ayrı çıktı. Balıkçıda son derece samimi bir sohbet eden ikiliden Erhan Çelik, birlikteliğin başlamasının hemen ardından sosyal medya hesabından ‘Bugün günlerden mutluluk’ notunu paylaştı.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro