eposta yazdır zoom+ zoom-

Erdoğan'ın yanındaki o kişi bakın kim çıktı!

Erdoğan'ın yanındaki o kişi bakın kim çıktı!

TÜRKİYE gazetesi yazarı Fuat Uğur'un CHP'li İlhan Kesici diye köşesinde yayınladığı o fotoğraftaki isim Zeki Yeşildağ çıktı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 13-08-2017 12:22 - Güncelleme: 13-08-2017 12:22

TÜRKİYE gazetesi yazarı Fuat Uğur, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın geçmişte çekilmiş bir fotoğrafını köşesinden yayınlanmış ve yanındaki şahsın 2019 Cumhurbaşkanlığı adaylığı için adı geçen CHP İstanbul Milletvekili İlhan Kesici olduğunu iddia etmişti. Uğur'un iddiaları yanlış çıkmıştı ve gazete sözkonusu yazıyı internet sitesinden kaldırmıştı. 

Peki Erdoğan'ın yayındaki o isim kimdi? Fehmi Koru o ismin Mücahit Arslan olduğunu söylemişti ancak bu tahmin de doğru çıkmadı. Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan bugünkü köşesinden o ismi açıkladı. Ahmet Hakan'a göre İlhan Kesici'ye çok benzeyen o isim dönemin ANAP’lı İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi üyesi Zeki Yeşildağ'dı.

Ahmet Hakan fotoğrafa ilişkin bugün şunları yazdı:

"Türkiye gazetesinde yazıp çizen biri, bu fotoğrafı yayınlamış. Fotoğrafta Erdoğan’ın yanında görünen kişinin “İlhan Kesici” olduğunu iddia ediyor.

Fehmi Koru da konuya girmiş. O da fotoğrafta görünen kişinin Erdoğan’ın danışmanlarından Mücahit Arslan olduğunu iddia ediyor.

İkisi de yanlış.

Fotoğrafta görünen kişi 1990’ların sonunda Erdoğan’la birlikte hareket etmeye başlayan ve Kesici’ye benzerliğiyle bilinen eski ANAP’lı İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi üyesi Zeki Yeşildağ’dan başkası değil.

Bu arada...

Eski dostum Zeki Yeşildağ!

Nerelerdesin yahu!"

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Erdoğan'ın yanındaki o kişi bakın kim çıktı! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR4 YORUM
  • Hakkı TUTAR 13 Ağustos 2017 16:23 Huzur veren gazete elbette "gerçekleri" değil "huzur veren" haberleri yayınlayacaktır.

    CEVAP YAZ 0 2
KİMDİR ?
Ahmet Hakan Coşkun
AHMET HAKAN COŞKUN KİMDİR?

Ahmet Hakan Coşkun ismini Türkiye Kanal 7'deki anchormanlik dönemiyle tanıdı. Hürriyet Gazetesi'ne transfer olunca bilinirliğini daha artıran Ahmet Hakan, aslen Yozgatlı. 1967 yılında Yozgat'da dünyaya gelen Ahmet Hakan'ın babası

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro