eposta yazdır zoom+ zoom-

Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu için bomba yorum!

Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu için bomba yorum!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti karşısında 7 seçim kaybeden muhalefete; ''bunların siyasette jübile zamanı çoktan gelmiş ama hala direniyorlar. Onun için de çıktıkları tüm maçlarda yeniliyorlar'' dedi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 20-03-2017 11:19 - Güncelleme: 20-03-2017 11:19

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kulüpler Birliği ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ortaklığında bu yıl ikincisi düzenlenen Futbol Zirvesi'nde açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kulüpler Birliği ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ortaklığında bu yıl ikincisi düzenlenen Futbol Zirvesi'nde 7 defa seçim kaybeden muhalefete yüklendi. ''Daha önce 7 defa yenilmişlerdi. İnşallah 16 Nisan'da 8. defa yenilecekler. İnşallah bu defa mesajı alırlar" diyen Erdoğan şu açıklamalarda bulundu.

16 NİSAN'DA BİR KEZ DAHA YENİLECEKLER

"Milletten korkan, gençlerden çekinen bir anlayışla Türkiye'nin geleceği inşa edilebilir mi? Aslında bunların siyasette jübile zamanı çoktan gelmiş ama hala direniyorlar. Onun için de çıktıkları tüm maçlarda yeniliyorlar. Daha önce 7 defa yenilmişlerdi. İnşallah 16 Nisan'da 8. defa yenilecekler. İnşallah bu defa mesajı alırlar."

BU OYUN AYNI ZAMANDA BİR DİRENİŞTİR

Bu oyunda kazanmak için sahaya çıkan futbolcuların bireysel yeteneklerinin yanında bir çok teknik desteğe ihtiyaçları vardır. Bu oyun aynı zamanda bir direniştir bir meydan okumadır. Futbolu, dünyanın her yerinde itilip kakılan kenar mahalle çocuklarının bir meydan okuması olarak görüyorum.

"14 YILDA 1924 TESİS YAPTIK"

İktidarı hileyle, şikeyle elde edeceğini zannedenler millet tarafından engellenmiştir. Geçtiğimiz 14 yılda Türkiye'yi 3 kat büyüttük. En büyük yatırımı yaptığımız alanlardan birisi spordur. İstanbul'da eli yüzü düzgün saha sayısı yok gibiydi. Belediye Başkanlığı döneminde başlattığımız atılımları daha sonra ülke geneline yayarak devam ettik. 14 yılda 1924 tesis yaptık.

ANKARA'YA STADYUM MÜJDESİ

Özellikle 27 şehrimize yapmakta olduğumuz 30 stadyum adeta bir şaheserdir. Bu 30 stadyumumuzun toplam kapasitesi 720 bindir. Ankara'da 19 Mayıs'ı yıkıyoruz. Yerine 35-40 bin seyirci kapasiteli stadyum yapmayı planladık. Proje çalışmaları bitti. İstanbul iyi bir seviyeye gelse de başkentte şöyle bir örnek stadyumumuz yok.

"OLİMPİYAT KONUSUNDA HAKKIMIZ YENDİ"

Ülkemize henüz olimpiyatları getirememiş olabiliriz. Ama burada dönen dolapları biliyorsunuz. Burada ciddi bir şekilde hakkımız yendi. Ama dediğim gibi oraya gittiğimde dönen dolaplara bizzat şahit oldum.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu için bomba yorum! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR20 YORUM
  • AYYILDIZ 20 Mart 2017 23:09 Her zamanda olduğu gibi şu zamanda yarınlarda da Türk milletine Devletimizin Cumhurbaşkanına Başbakanına hakaretler küfürler eden kefereler olacaktır. Bu kefereler kim zaman ellerinde bombalarla silahlarla saldıracaklar kimi zaman medya organları ve bugünkü gibi internet üzerinden kod veya sahte isimlerle algı oluşturmaya çalışacaklardır. Bu kefereler bugün Atatürk maskesi takacak yarın maskelerini çıkarıp hepimiz ermeniyiz diye anıracaklardır sokaklarda. Bunların ismi Ahmet Mustafa Can olabilir aldanmayın sakın kanlarında ya Rum ya Ermeni ya Alman kısaca gavur kanı karışmıştır muhakkak. Gavuru biliriz de gavurdan dönmeleride ihanetleri ile tanımamız mümkündür ancak. Zaman uyuyanları uyandırma uyanık olma zamanıdır. Allah yardımcımız olsun.

    CEVAP YAZ 0 58

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro