eposta yazdır zoom+ zoom-

Erdoğan'dan İstanbul için 6 kritik uyarı

Erdoğan'dan İstanbul için 6 kritik uyarı

Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, İBB Başkanlığı istişare toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "En küçük bir yanlış bizi götürür." ifadelerini kullanarak İstanbul için 6 kritik uyarıda bulunduğunu köşesine taşıdı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 26-09-2017 09:10 - Güncelleme: 26-09-2017 09:10

Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, AK Parti kulislerinden edindiği izlenimlere göre Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İstanbul konusunda yaptığı uyarıları bugünkü köşesinde ele aldı. Abdulkadir Selvi'nin "Erdoğan, İstanbul için hangi uyarılarda bulundu?" başlıklı köşe yazısında, Erdoğan'ın İstanbul için "En küçük bir yanlış bizi götürür. Bunu düşünerek hareket etmeliyiz." ifadelerine yer verdi.

İŞTE ERDOĞAN'IN 6 KRİTİK UYARISI:

1- "Çıtayı kendi elimizle en yükseğe koyduk. Önceden yüzde 40'la seçim kazanıyorduk. Ancak kendi elimizle bunu yüzde 50 artı 1 yaptık. İstanbul'da 10 milyon seçmen var. İstanbul seçimleri Türkiye ortalamasını etkiliyor. Seçim kazanmak için artık yüzde 40 almak yetmiyor. En küçük bir yanlış bizi götürür. Bunu düşünerek hareket etmeliyiz"

2- Şunu hatırımızdan çıkarmamamız lazım. Türkiye ve İslam dünyası hatta ümmet bizden hizmet bekliyor. Bu şuuru kaybetmememiz lazım.

3- Davaya sadakat çok önemli. Ben sadakat ararım. Çünkü her şeyin başı sadakat. Başında da söylediğim gibi en büyük sadakat davaya olan sadakattir.

4- Bu iş kişisel hesaplarla yapılacak bir iş değil. Herkes kişisel oyun oynuyor. Bu yaklaşım seçimlerde bizi sıkıntıya sokar.

5- Milletvekillerine buradan görev veriyorum. İstanbul'u sokak sokak dolaşacaklar.

6- İlçe belediye başkanlıklarının en az yarısını kazanmalıyız. Ama bu tempo ile olmaz. İlçe belediyelerinin çalışmalarından memnun değilim.

''BENİM BİLDİKLERİMİ SİZ BİLMEZSİNİZ''

Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasını, “Tarihi günleri yaşıyoruz. Tarihi günlerin içindeyiz. Benim bildiklerimi siz bilemezsiniz, sizin bildiklerinizi ben bilemem” diye bitiriyor.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Erdoğan'dan İstanbul için 6 kritik uyarı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR8 YORUM
  • bir basit vatandaş 26 Eylül 2017 12:54 Artık bunları sadece İstanbul halkı değil, bütün Türkiye halkı tanıdı. Bunlara oy verenler azalıyor, fanatikler ve bağnazlar bunlara oy veriyor. AKP yolsuzluklara gömüldü, çürüdü, kokuştu. Bu DAMAT FERİT Hükümeti kökünden bitirilmeli.

    CEVAP YAZ 0 2

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro