eposta yazdır zoom+ zoom-

Erdoğan'dan Gökçek sonrası çarpıcı mesajlar!

Erdoğan'dan Gökçek sonrası çarpıcı mesajlar!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, istifa eden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile görüştükten sonra sosyal medya hesabından "Bizler bu yola koltuk sevdasıyla, makam sevdasıyla değil; hizmet sevdasıyla çıktık" diye yazdı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 23-10-2017 20:04 - Güncelleme: 24-10-2017 00:44

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in istifa edeceğini duyurduğu dakikalarda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da Twitter'dan paylaşımlar yaptı ve "Bizler bu yola koltuk sevdasıyla, makam sevdasıyla değil; hizmet sevdasıyla çıktık" açıklamasında bulundu. "Ben gençlere güveniyorum" diyen Erdoğan "Gençlerin sahip oldukları imkânların hakkını vereceklerine gönülden inanıyorum" mesajını paylaştı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in istifa edeceği tarih belli oldu. Melih Gökçek istifa edeceği tarihi Twitter'dan duyurdu ve "İnşallah Cumartesi günü Ankara Büyükşehir Belediye Meclisini olağanüstü toplayacak ve Meclis üyesi arkadaşlara veda edip, istifamı vereceğim" açıklamasında bulundu.

Gökçek'ten son dakika hamlesi! Bakın ne yaptı?

Gökçek'in istifasını duyurduğu dakikalarda Cumhurbaşkanı Erdoğan da Twitter'dan açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gökçek'le görüştükten sonra Twitter hesabından şu mesajları paylaştı:

"Bizler bu yola koltuk sevdasıyla, makam sevdasıyla değil; hizmet sevdasıyla çıktık."

"Bunun için de biz, gençlerden korkan, gençlerden çekinen, yerini gençlere bırakmayı düşünmeyenlerden asla olmadık, olmayacağız.""Gençlerimiz, aziz milletimizin emaneti olan önemli görevleri vakti-saati geldiğinde inşallah devralacak."

"Ben gençlere güveniyorum. Gençlerin sahip oldukları imkânların hakkını vereceklerine gönülden inanıyorum."

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Erdoğan'dan Gökçek sonrası çarpıcı mesajlar! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR34 YORUM
  • Misafir 24 Ekim 2017 19:00 Twittir mi wittir kapatirim diyenler atismayi Twitterdan yapar oldu

    CEVAP YAZ 0 2

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro