eposta yazdır zoom+ zoom-

Erdoğan'dan CHP'ye beyanname eleştirisi

Erdoğan'dan CHP'ye beyanname eleştirisi

Cumhurbaşkanı Recep Erdoğan İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde Büyük Fetih özel Programı'nda açıklamalarda bulundu. Erdoğan havalimanlarına ve köprülere karşı olanları eleştirdi, 'Zulüm 1453'te başladı' diye yazanları unutmadıklarını belirtti.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 29-05-2018 22:15 - Güncelleme: 30-05-2018 00:06

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'un fethinin birileri için üzüntü verici olduğunu söyleyerek 15 Temmuz gecesi tankları alkışlayanları unutmadıklarını ifade etti. Yapımı tamamlanmak üzere olan Çamlıca Camisi'nin açılışını Kadir Gecesi'ne yetiştirmeye çalıştıklarını belirten Erdoğan, CHP'nin seçim beyannamesini de eleştirerek "İslam kelimesi 1 defa geçiyor, o da İslami Radikalizm olarak geçiyor" ifadesini kullandı.

Recep Tayyip Erdoğan, dün İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin organizasyonuyla Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen 29 Mayıs İstanbul'un Fethi Özel Programı'nda konuştu. ''İstanbul'un fethi bizim için ne kadar sevindirici ise birileri için de o kadar üzüntü vericidir" diye konuşan Erdoğan, şunları ifade etti:

"15 Temmuz gecesi, tankları alkışlayanları unutmadık. Bayrağımızı görmeye tehammül edmeynleri, pasaportundan utananları unutmadık. Türkiye'de terörle mücadeleden ekonomik şantaja kadar saldıranlar İstanbul'un fethini hala hazmedemeyenlerdir.'

"İSLAMİ RADİKALİZM KAVRAMIYLA GEÇİNENLER FATİH'İN MİRASINA SAHİP ÇIKAMAZ"

Tüm dünyanın, Batı ülkelerinde yükselen İslam düşmanlığından endişe ettiği bir dönemde seçim beyannamesinin (CHP) tamamında İslam ifadesini sadece İslami radikalizm kavramıyla geçiren bir parti elbette Fatih'in mirasına sahip çıkmayacaktır.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yapımı devam eden Çamlıca Camisi'nin 10 Haziran'da ibarete açılacağını müjdeledi.

"CUMHURİYETİ KURDUĞUNU İDDİA EDEN PARTİ ATATÜRK'E İHANET EDİYOR"

Cumhuriyeti kuran parti olduğunu iddia ettikleri halde milletimizi bölmek, ülkemizi parçalamak, devletimizi yıkmak için çalışan bölücülerin payandası haline gelenler, Atatürk'ün mirasına da ihanet ediyorlar.

Bu seçimlerde dış politika vaatlerini Türkiye'nin ve Türk milletinin çıkarlarına göre değil, Bizans'ın günümüzdeki temsilcileri olarak gördüğü güçlerin taleplerine göre sıralayan partilerle yarıştığımızı biliyoruz.

Türkiye'ye terörle mücadeleden ekonomik şantaja kadar her konuda saldıranların ağzıyla dış politika perspektiflerini kuranlar İstanbul'un fethini hala hazmedemeyenlerdir.

"İŞ BİLENİN KILIÇ KUŞANANIN"

Olmaz diyorlardı oldu, İstanbul'un o günden bu güne su sıkıntısı yok. Bu iş aşk işidir. Şuna karşıyım buna karşıyım; siz hayat boyu neye karşı olmadınız ki. Bir söylemi var Sabiha Gökçen'e karşı. Neden karşı? Sabiha Gökçen bizden önce yapıldı, doğru oraya biz geldiğimizde uçak inmiyordu. Biz geldikten sonra uçak inmeye başladığı gibi yetmez hale geldi. Eyyy Kılıçdaroğlu, bu iş öyle durup dururken olmuyor. İş bilenin kılıç kuşananın. Sabiha Gökçen de yetmedi, Atatürk Havalimanı da yetmedi. Şimdi 3. havalimanını yapıyoruz. Şuandaki Atatürk Havalimanı'nın olduğu yeri de Osmanlı'da olduğu gibi millet caddesi haline getiriyoruz.'' 

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Erdoğan'dan CHP'ye beyanname eleştirisi haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR38 YORUM
  • Misafir 30 Mayıs 2018 10:18 artıkm akp bir hiçtir ve tanımıyoruz.kapatın akpyi memleket bayram etsin

    CEVAP YAZ 7 65
  • Misafir 30 Mayıs 2018 13:53 kendi yaptığı yorumu 62 sefer beğenen zavallı. 24 haziranda chp, ip, sp hepiniz şamarı yiyeceksiniz.

    0 6
KİMDİR ?
Recep Tayyip Erdoğan
RECEP TAYYİP ERDOĞAN KİMDİR?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan 26 Şubat 1954'te İstanbul'da doğdu. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro