eposta yazdır zoom+ zoom-

Erdoğan'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı! Mutlaka kazanacağız

Erdoğan'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı! Mutlaka kazanacağız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Erdoğan mesajında ''Türkiye’ye güvenenlerle mutlaka bu mücadeleyi de kazanacağız'' dedi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 29-08-2018 11:29 - Güncelleme: 29-08-2018 11:29

Erdoğan mesajında, "Türkiye’nin 2023 hedeflerine ulaşması, bizimle birlikte tüm coğrafyamızın geleceğine yön verecektir.Türkiye’ye güvenenlerle mutlaka bu mücadeleyi de kazanacağız." dedi.

İşte Erdoğan'ın mesajı:

“Milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını tebrik ediyorum. Bizlere bu zaferi armağan eden Kurtuluş Savaşımızın Başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve ordumuzun tüm mensuplarını rahmetle, tazimle, şükranla yad ediyor; şehitlerimize ve gazilerimize Allah’tan rahmet diliyorum.

ZAFERLER ZİNCİRİNİN SON HALKASI: Ağustos ayındaki zaferler zincirimizin bu son halkası, Türk Milletinin istiklalini ve istikbalini koruma konusundaki kararlılığının sembollerinden biri olarak tarihteki yerini almıştır. Malazgirt’le başlayan Anadolu’yu kendimize vatan kılma mücadelemizin asla bitmeyeceğini, en zor dönemimizde, 7 düvele karşı verdiğimiz Çanakkale Savaşı ile ilan etmiştik.

30 AĞUSTOS YENŞİ BİR ŞAHLANILIN ADIDIR: 30 Ağustos Zaferi, bu kararlılığımızın yeni bir şahlanışa dönüşmesinin adıdır. Türk Milleti, 15 Temmuz’da, emperyalist heveslere karşı istiklalini ve istikbalini koruma hususundaki azmini bir kez daha dünyaya göstermiştir.Tarihimizin her döneminde olduğu gibi bugün de, kendimizle birlikte umudunu bize bağlamış tüm mazlumlar ve mağdurlar için mücadele ediyoruz.

BİZİMLE BİRLİKTE TÜM COĞRAFYAMIZIN GELECEĞİNE YÖN VERECEK: Bu yüce gönüllülük ülkemizin zaafı değil, tam tersine en büyük güç kaynağıdır.Türkiye’nin 2023 hedeflerine ulaşması, bizimle birlikte tüm coğrafyamızın geleceğine yön verecektir.

ŞARTLAR NE KADAR ZOR OLURSA OLSUN...Diğer zaferlerimiz gibi, 30 Ağustos da bize, şartlar ne kadar zor olursa olsun başarıya ulaşma konusunda önümüzde daima açık bir yol bulunduğuna işaret etmektedir. Geçtiğimiz 16 yılda ülkemizin kat ettiği mesafe, bize bunun mümkün olduğunu göstermiştir.

BU MÜCADELEYİ MUTLAKA KAZANACAĞIZ: Bugün de yeni zaferlerin, yeni başarıların eşiğinde bulunduğumuza inanıyorum.Türkiye’ye ve Türk Milletine güvenenlerle birlikte mutlaka bu mücadeleyi de kazanacağız.Bu vesileyle bir kez daha, şehitlerimize ve gazilerimize Allah’tan rahmet diliyorum.

30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.”

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Erdoğan'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı! Mutlaka kazanacağız haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR27 YORUM
  • Misafir 30 Ağustos 2018 01:11 Meraklısı varsa adaylığını koysun ülke yönetsin adaylık koysa mahallesinde muhtar dahi seçilmeyecek insanlarız belkide herşeyi biliyorum sevdasından vazgeçin halkın sözü ve halkın iradesi bu sadece saygı duymak gerek diye düşünüyorum ve belki birgün söylediğiniz sözlerden utanacaksınız boşa laf sallamak gerek Kişisel çıkarlar doğrultusunda özelikle düşünmemek gerek ülke ve çıkarları bakımından düşünmek gerek diye düşünüyorum.

    CEVAP YAZ 2 1
KİMDİR ?
Recep Tayyip Erdoğan
RECEP TAYYİP ERDOĞAN KİMDİR?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan 26 Şubat 1954'te İstanbul'da doğdu. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro