eposta yazdır zoom+ zoom-

Erdoğan yeni dönemin ismini açıkladı

Erdoğan yeni dönemin ismini açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, çıraklık, kalfalık ve ustalık dönemlerinin ardından, yeni dönemin isminin 'büyük ustalık' dönemi olduğunu açıkladı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 29-05-2018 01:13 - Güncelleme: 29-05-2018 01:13

Habertürk TV canlı yayınında soruları yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Muharrem İnce'nin "projeleri durduracağız, çünkü para yok" sözüne işaret ederek, "Bunlar daha çırak bile değil" ifadelerini kullandı. Erdoğan yeni dönemin adını ise "büyük ustalık" dönemi olarak açıkladı.

Katıldığı canlı yayında gündeme ilişkin soruları cevaplayan Cumhurbaşkanı Erdoğan Muharrem İnce'nin projeleri durduracağız açıklaması için; ''O projeleri biz milli bütçeyle yapmadık ki, kaynakların çeşitlendirilmesi yöntemiyle biz bu adımları attık. Ve bunların birçoğu zaten milli bütçeyle değildir.'' ifadesini kullandı.

YENİ DÖNEM: BÜYÜK USTALIK DÖNEMİ

Erdoğan, ''Bunlar bu işi bilmez, bunlar daha çırak bile değil. Biz çıraklık dönemimizi, kalfalığı geride bıraktık. Şu anda ustalık dönemini yaşıyoruz, inşallah "büyük ustalık" dönemine geçeceğiz.'' diyerek yeni dönemin de ismini açıklamış oldu.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Erdoğan yeni dönemin ismini açıkladı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR9 YORUM
  • Önce Vatan 29 Mayıs 2018 05:22 Rabbim büyük ustalık döneminde yar ve yardımcın olsun Sayın Cumhurbaşkanım. Allah sana hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin, Türk Milletinin ve İslam Aleminin başından eksik etmesin. Mevla-yı Zülcelal bizlerede senin gibi Hakkın yanında batılın karşısında durmayı nasip eylesin. Amin...

    CEVAP YAZ 2 33

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro