Erdoğan ve Destici'den görüşme sonrası flaş açıklamalar

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı parti binası önünde BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ve parti yetkilileri karşıladı.

Erdoğan, AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal ile birlikte geldiği BBP Genel Merkezi'nde parti yöneticileri tarafından alkışlarla karşılandı. Erdoğan ile Destici görüşmenin ardından ortak açıklama yaptı.

Erdoğan ile Destici, daha sonra görüşmek için parti binasına girdi. Görüşme yaklaşık 40 dakika sürdü.

Çıkışta açıklama yapan Erdoğan şunları söyledi: Bugün sayın BBP Genel Başkanı Destici’yi ziyaret etmek suretiyle önümüzdeki sürece yönelik ne gibi hazırlıklar yapabiliriz onları görüşme fırsatımız oldu. Bunları görüşmek suretiyle inanıyorum ki bu süreç içerisinde birliğimiz, beraberliğimiz, dayanışmamız çok daha verimli bir kampanyayı nasıl yürütürüz bunların üzerinde durduk. Zaman zaman ben ve arkadaşlarım bu görüşmeye devam edeceğiz.

ORTAK MİTİNG YAPILACAK MI? Ortak bir program ve kampanya olacak mı sorusuna Erdoğan ''Bir program, planlama ile kampanyayı sürdüreceğiz. Onlar daha sonraki işler'' yanıtını verdi.

DESTİCİ: CUMHUR İTTİFAKINDA HESAPLA YER ALMADIK BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ise şunları söyledi: Ben de sayın cumhurbaşkanımıza teşrifleri için çok teşekkür ediyorum. 24 Haziran’da iki seçim birden yapılacak. Tabi cumhur ittifakının bir tane cumhurbaşkanı adayı var, o da cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan. Şimdiden hayırlı olsun diyorum.

  • Siyaset 10 Mayıs 2018 13:07
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Erdoğan ve Destici'den görüşme sonrası flaş açıklamalar videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro