eposta yazdır zoom+ zoom-

Erdoğan şehit Eren'in annesiyle yaptığı görüşmeyi anlattı!

Erdoğan şehit Eren'in annesiyle yaptığı görüşmeyi anlattı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon'un Maçka ilçesinde şehit edilen ve Türkiye'yi gözyaşlarına boğan Eren Bülbül'ün annesiyle yaptığı telefon görüşmesini anlattı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 13-08-2017 17:37 - Güncelleme: 13-08-2017 17:37

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Antalya’da düzenlenen AK Parti İl Danışma Toplantısı’nda konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Az önce Eren’in annesiyle görüştüm. Allah rahmet eylesin. Eren kaç kardeş biliyor musunuz? Bunlar 13 kardeşler. Anneye bak anneye. Ayşe Hanım’ın 13 evladı vardı bir tanesi de Eren’di" diye konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasının satır başları şöyle:

TARİHİN EN BÜYÜK SALDIRILARINA ŞAHİT OLDUK

Son 4 yılımızda içeride ve dışarıda tarihin en büyük saldırılarına şahit olduk. Türkiye’yi hedef alanlar partimizi boş bırakır mı? Bırakmadılar. Amaçlarından biri de AK Parti’yi sarsmak ve mümkünse parçalamaktı. Tüm bu saldırıları boşa çıkardık.

AZ ÖNCE EREN'İN ANNESİYLE GÖRÜŞTÜM

Az önce Eren’in annesiyle görüştüm. Allah rahmet eylesin. Eren kaç kardeş biliyor musunuz? Bunlar 13 kardeşler. Anneye bak anneye. Ayşe Hanım’ın 13 evladı vardı bir tanesi de Eren’di.

BEN ACABA YANLIŞ MI YAPTIM DEDİ

Bana dedi ki, ''Siz en az 3 dediğiniz zaman ben yanlış mı yaptım diye düşündüm'' dedi. Dedim, ''Olur mu? Sen Allah’ın ve Resulü'nün dediğini yaptın. Sen cenneti 13 evladınla teminat altına aldın''

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Erdoğan şehit Eren'in annesiyle yaptığı görüşmeyi anlattı! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR10 YORUM
  • ayran 14 Ağustos 2017 02:11 Şaşırmış kudurmuştan beterdir misali bunun da o hesap...

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro