eposta yazdır zoom+ zoom-

Erdoğan, İhsanoğlu'nu perişan edecek!

Erdoğan, İhsanoğlu'nu perişan edecek!

Muhalefetin, çatı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu için iyi bir çalışma yapadığını söyleyen Abdüllatif Şener, "Erdoğan iki mitingde perişan eder" uyarısı yaptı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 20-06-2014 09:47 - Güncelleme: 21-10-2015 05:16

Eski Başbakan Yardımcısı ve AK Parti’nin kurucu isimlerinden olan Abdülatif Şener, Ulusal Kanal’da Hulki Cevizoğlu’nun sunduğu ‘İkna Odası’ programına katıldı. Programda CHP ve MHP’nin iyi bir seçim kampanyası yürütemediğini belirten Şener, Ekmeleddin İhsanoğlu için "Erdoğan iki mitingde perişan eder" dedi.

BÖYLE GİDERSE OLUMLU SONUÇ ALINAMAZ

Programda CHP ve MHP’nin cumhurbaşkanlığı için ortak aday olarak belirlediği Ekmeleddin İhsanoğlu ile ilgili düşüncelerini dile getiren Şener, eğer böyle giderse CHP ve MHP açısından sonucun olumsuz olacağını belirterek şunları söyledi:

ERDOĞAN'IN UZMANLARI HARIL HARIL ÇALIŞMA YAPIYORDUR 

“Ben başından itibaren şunu söylüyorum; Gerçekten, objektif olarak ve doğru olarak, saptırma yapmadan bir düzgün tanımlama ile yola çıkılmadığı takdirde, kampanya bunun üzerine dayandırılmadığı sürece, bakın göreceksiniz Tayyip Erdoğan hala susuyor, harıl harıl da bir taraftan uzmanlarına çalışma yaptırıyordur.

PERİŞAN EDER...

İki mitingde perişan eder ya. Onun için bu söylediklerim aleyhinde konuşuyor gibi algılanmasın. Ben bir taraftan MHP’ye, bir taraftan CHP’ye, bir taraftan İhsanoğlu’na burdan mesaj vermek suretiyle, aradan geçen 5 gün zarfında çok kötü bir tanıtım, sunum ve savunma kampanyası sürdürülmeye çalışılmıştır, üstelik bu çok zayıf kalmıştır ve üstelik stratejik olarak zayıf kalmıştır diyorum.”
 

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Erdoğan, İhsanoğlu'nu perişan edecek! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR45 YORUM
  • Beton kafa 20 Haziran 2014 14:52 Sen RTE nin son Rusya seyahatinde " bizi de Şangay'a alın" dediğinde PUTİN in nasıl aşağılayıcı konuştuğunu duymadın galiba.

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Abdüllatif Şener
ABDÜLLATİF ŞENER KİMDİR?

Abdüllatif Şener CHP adayı olacak mı? Bugünlerde gündem bu. Cuma günü CHP adayı belli olunca Şener merakı da giderilmiş olacak. Peki Abdüllatif Şener ismi neden gündeme geldi? Abdüllatif Şener aslen nereli, Ale

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro