eposta yazdır zoom+ zoom-

Erdoğan: Gerekirse Afrin'e önce ben gideceğim

Erdoğan: Gerekirse Afrin'e önce ben gideceğim

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Zeytin Dalı Harekatı'yla ilgili yaptığı açıklamada, "O teröristleri nefes alamayacak hale getireceğiz. Gerekirse Afrin'e önce ben gideceğim siz de benimle beraber geleceksiniz" dedi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 03-02-2018 16:54 - Güncelleme: 03-02-2018 16:54

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Batman 6. Olağan Kongresi'nde konuştu.

Erdoğan, "O teröristleri nefes alamayacak hale getireceğiz. Gerekirse Afrin'e önce ben gideceğim siz de benimle beraber geleceksiniz" dedi.

''BATMAN'DA İLK ADIMI ATIYORUZ''
Erdoğan, ''Batman'da çok daha fazla çalışmamız gerekiyordu. Kendimizi daha fazla anlatmalıydık. Burada bir eksiğimiz var. 2019 seçimlerinde hedeflediğimiz tabloyu yakalayacağız. Bugün inşallah 2019 seferimizin Batman'daki ilk adımını atıyoruz.'' dedi.

''GEREKİRSE AFRİN'E ÖNCE BEN GİDECEĞİM''
''Biz hiçbir zaman sıkıntıyı milletimizde arayan bir parti olmadık. Hatayı kendimizde aradık. Tehditle, şantajla oy toplamadık.'' diyen Erdoğan, O teröristleri nefes alamayacak hale getireceğiz. Çünkü onların nefes alması demek vatandaşımızın nefesinin kesilmesi demektir. 13-14-15 yaşındaki kızlara bunlar dağlarda silah eğitimi vermiyor mu? Bunların artık önüne geçiyoruz. Anaları ağlatmayacağız. Gerekirse Afrin'e önce ben gideceğim siz de benimle beraber geleceksiniz.'' ifadelerini kullandı.

''FİTNE KAZANLARININ KAYNADIĞINI BİLİYORUZ''
Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Biz bu ülkeyi sokakta bulmadık, onun için meydanı kanı bozuklara bırakmayacağız. Bizim yardım kapımız Allahtır. O bize yeter. Kapalı kapılar ardında hangi fitne kazanların kaynadığını biliyoruz. Ne terör örgütlerinin nede onlara piyonluk yapan siyasetçi, sanatçı, aydınların bizi hedeflerimizden şaşırtmasına izin vermeyeceğiz.'' dedi.

CHP'YE ÖSO TEPKİSİ
CHP'ye sert sözlerle yüklenen Erdoğan, ''(ÖSO) Onlar 'Biz Osmanlı'nın, Türk'ün dostuyuz' diyor. Bu CHP'nin ahlaksız temsilcileri de onları kalkıyor, maalesef terör örgütüyle iş tutanlardan ilan ediyor. Şu anda Özgür Suriye Ordusu kiminle yan yana? Benim Mehmedimle yan yana, omuz omuza. Kolunda fors olarak ne var? Türk bayrağı var. Peki PYD'nin kolunda ne var? Amerika'nın bayrağı var. PKK'nın malum, artık ne dersen de, onlar var. Bu CHP, işte bu.'' şeklinde konuştu.

 

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Erdoğan: Gerekirse Afrin'e önce ben gideceğim haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR23 YORUM
  • abcd 04 Şubat 2018 04:48 Aslanlar ve boz kurtlar sahaya inince çakallar ve itler kaçacak delik arıyorlar. Bunları düşecekleri çukura girecekleri deliğe kadar kovalayacağız.

    CEVAP YAZ 1 12
KİMDİR ?
Recep Tayyip Erdoğan
RECEP TAYYİP ERDOĞAN KİMDİR?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan 26 Şubat 1954'te İstanbul'da doğdu. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro