eposta yazdır zoom+ zoom-

Erdoğan-Bahçeli görüşmesi sonrası flaş Kudüs vurgusu!

Erdoğan-Bahçeli görüşmesi sonrası flaş Kudüs vurgusu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İle MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin telefon görüşmesi sona erdi. Erdoğan-Bahçeli görüşmesinde Kudüs zirvesi ele alındı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 14-12-2017 16:52 - Güncelleme: 14-12-2017 16:52

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İle MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin telefon görüşmesi sona erdi. Erdoğan-Bahçeli görüşmesinde Kudüs zirvesi ele alındı. Görüşme sonrası açıklama yapan Bahçeli, ''Doğu Kudüs'ün Filistin'n başkenti olarak tanınması önemli'' dedi. Bahçeli elde edilen başarıdan dolayı Erdoğan'ı tebrik etti. Erdoğan ise ''3 partinin İslam İşbirliği Teşkilatı'nın desteklemesi önemli'' ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli arasında gerçekleşen telefon görüşmesinde, dün İstanbul’da yapılan İslam İşbirliği Teşkilatı Olağanüstü Zirvesi değerlendirildi. 

KUDÜS ZİRVESİ ELE ALINDI: İstanbul’da düzenlenen İslam İşbirliği Teşkilatı Olağanüstü Zirvesi'nin değerlendirildiği görüşmede, zirvenin son derece verimli olduğunu belirten MHP Genel Başkanı Bahçeli, elde edilen başarıdan dolayı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı tebrik etti.

KUDÜS'ÜN ÖNEMİNE VURGU YAPTI: Bahçeli, İstanbul’daki toplantıda İslam ülkelerinin, başkenti Doğu Kudüs olan Filistin Devleti'ni tanıdıklarını teyit etmelerinin, tüm dünyanın da Doğu Kudüs’ü Filistin Devleti'nin işgal altındaki başkenti olarak tanımaya çağrılmasının son derece önem taşıdığına işaret etti.

3 PARTİNİN DESTEKLEMESİ OLUMLU BULUNDU: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da MHP Genel Başkanı Bahçeli'ye duyarlılığından dolayı teşekkür ettiği görüşmede, TBMM'de grubu bulunan üç partinin ortak metinle İslam İşbirliği Teşkilatı'nın kararını desteklemeleri de olumlu bir gelişme olarak nitelendirildi. 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Erdoğan-Bahçeli görüşmesi sonrası flaş Kudüs vurgusu! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR6 YORUM
  • Misa3 17 Aralık 2017 15:30 Milletin aklıyla dalga geçmeye devam. Doğu Kudüs batı Kudüs nedir? Gerçi 18 adayı yonana veren, Kudüs'ü İsrail'e çok görmez. Zaten vermişler de tabana yumuşak yumuşak söylüyorlar.

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Recep Tayyip Erdoğan
RECEP TAYYİP ERDOĞAN KİMDİR?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan 26 Şubat 1954'te İstanbul'da doğdu. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.

DEVAMI » Devlet Bahçeli
DEVLET BAHÇELİ KİMDİR?

1948 yılında Osmaniye'de doğdu. Yörede Fettahoğulları olarak bilinen geniş bir Türkmen ailesine mensuptur. İlk öğrenimini Osmaniye'de, orta öğrenimini İstanbul'da tamamlayan Dr.BAHÇELİ, üniversite öğrenimini Anka

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro