eposta yazdır zoom+ zoom-

Erbakan ile ilgili bomba iddia!

Erbakan ile ilgili bomba iddia!

Erbakan ile ilgili çok konuşulacak iddia bir dönem en yakınındaki isim olan Hasan Hüseyin Ceylan'dan geldi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 20-09-2013 10:35 - Güncelleme: 15-10-2015 05:28

Tıpkı Turgut Özal'ın ölümü gibi Erbakan'ın ölümüyle ilgili de tartışmalar bitmiyor. Refah Partisi Eski Milletvekili Hasan Hüseyin Ceylan, Erbakan'ın ölümünün de doğal olmadığını söyleyerek zehirlenmiş olacabileceğini iddia etti.

Beyaz TV'de Kadir Çelik'in sunduğu Objektif programına Refah Partisi'nin eski vekillerinden Hasan Hüseyin Ceylan, Memduh Bayraktaroğlu ve Gürkan Hacır konuk oldu. Programa Ceylan'ın Erbakan Hoca ile ilgili söylediği sözler damgasını vurdu.

HABERAL'IN ADI GEÇTİ

Ceylan'a göre, bir profesör, Erbakan'ı iğne ve serum kullanılarak zehirledi. Bu profesörün herkes tarafından tanındığını ileri süren Ceylan bu ismin kim olduğunu çok yakında öğrenirsiniz, dedi. Bu açıklamadan sonra diğer konuklar 'Mehmet Haberal' ismi üzerinde durdu ancak Ceylan yine de isim vermedi.

Üstü kapalı bir açıklama yapan Ceylan'a, programın sunucusu Kadir Çelik ve diğer konukların tepki gösterdiği görüldü. Konuklar Erbakan'ın zehirlenme yerine yaşından dolayı hastalığının ilerlemiş olabileceğini ifade ettiler.

PAYLAŞ tw fb gp

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro