YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 03 Mayıs 2018 08:53 - Güncelleme: 03 Mayıs 2018 08:55

Enerji ve motivasyonumuz güçlü

Bugün 3 Mayıs Perşembe... Jüpiter günündeyiz...

Yay burcundaki Ay sabah erken saatlerde Koç burcundaki Merkür ile üçgen açı yapacak. Ateş elementinin güçlenmesi enerji ve motivasyonumuzu arttırabilir. Günlük işler ve ilişkilerde daha hevesli, cesur ve girişken olabiliriz.

Genel anlamda kendimizi daha iyimser ve şanslı hissedebiliriz. Zaman zaman heyecanlı ve dürtüsel davranmamız mümkün. Yabancı kültürler, seyahatler, iletişim, akademik ve hukuksal alanlarda hareketlilik artabilir.

İkizler burcunda ilerleyen Venüs iletişim, eğitim, seyahat ve bunlarla bağlantılı ticari konularda maddi kazançları destekleyebilir. Ya da bu alanlardaki keyif ve kişisel zevklerimiz için harcamalar yapabiliriz. Haftasonu için bir gezi planı organize edebiliriz.

Akşam saatlerinde çevremizden bazı sürpriz teklifler almamız mümkün. Özel ve sosyal ilişkilerde keyifli gelişmeler yaşanabilir. Yeni kişilerle tanışabilir, farklı ortamlara girebiliriz.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Enerji ve motivasyonumuz güçlü yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro