eposta yazdır zoom+ zoom-

Emre Altuğ'un ortağından iflas iddiasına açıklama

Emre Altuğ'un ortağından iflas iddiasına açıklama

Emre Altuğ'un ortağı olduğu gece kulübü Alaçatı Gazino Sako'nun mali krize girdiği, kapanacağı iddia edilmişti. Şarkıcı Deha Bilimlier ''Kulüpten paramı alamadım, dava açıyorum'' demişti. Emre Altuğ'un ortağı Kaan Dağdelen, iflas iddialarına açıklık getirdi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 19-08-2018 09:49 - Güncelleme: 19-08-2018 09:49

Emre Altuğ'un ortağı olduğu gece kulübü Alaçatı Gazino Sako'nun mali krize girdiği, kapanacağı iddia edilmişti. Şarkıcı Deha Bilimlier ''Kulüpten paramı alamadım, dava açıyorum'' demişti.

Emre Altuğ'un ortağı Kaan Dağdelen ''Herkes parasını aldı. Sanatçı maliyetleri fazla diye bazı programları iptal ettik. Bayramda Emre Altuğ, Linet, Yaşar, Erol Evgin konser verecek'' dedi. 

"MEKAN SANATÇI AVINA ÇIKMIŞ"
Alaçatı Gazino Sako'da konser veren Deha Bilimlier, Instagram hesabından şöyle bir yazı paylaşmıştı:

''Verilen sözler tutulmayıp, konser ödemelerini zamanında yatırmayan, Çeşme Alaçatı'da adeta sanatçı avına çıkmış Gazino Sako adlı mekan ile anlaşmamız sona ermiştir! Ben ve benim gibi olup da söyleyemeyen birçok sanatçı dostum adına da bu bilgilendirmeyi yapıyorum! Bu piyasaya çok yeni girdikleri için bu devranın bu şekilde döneceğini zanneden bu işletmeye avukatım aracılığı ile ayrıca hukuki süreç de başlatıyoruz"

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Emre Altuğ'un ortağından iflas iddiasına açıklama haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro