eposta yazdır zoom+ zoom-

Elon Musk canlı yayında esrar ve viski içti o video internete düştü

Elon Musk canlı yayında esrar ve viski içti o video internete düştü

AMERİKA ve dünya Elon Musk'ın radyo programı sırasında esrar içmesi ile çalkalanıyor. Elon Musk'a sunucu esrar ikram etti ikisi birlikte yayında kafayı çekti. Görüntüler internette hızla yayıldı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 07-09-2018 14:38 - Güncelleme: 07-09-2018 16:49

Tesla Motors ve SpaceX şirketlerinin kurucusu Elon Musk, konuk olduğu canlı yayında esrar (marihuana) içti. YouTube’dan canlı olarak yayınlanan Joe Rogan Experience adlı programa katılan Tesla CEO’su Elon Musk, kendisine esrar ikram edilince bunu geri çevirmedi.

Elon Musk'un o anlara ilişkin görüntüleri internette izlenme rekoru kırdı. Musk, esrarı içmeye başlamadan önce Rogan'a içmesinin yasal olup olmadığını soruyor. Elon Musk kendisine esrarlı sigara önerilince sunucuya "Bu puro mu?" diye soruyor.

Rogan, Musk'a cevap olarak, "Kesinlikle yasal. Fakat, Şirket hissedarları yüzünden uyuşturucu kullanmayı karşılayamazsın" diyor.

Elon Musk Youtube canlı yayınında marihuana (esrar) içti o görüntüler

Kayıt arasında da viski içtiler

Elon Musk ve sunucunun yayında esrarı çektikten sonra kayık arasında da viski içtikleri ortaya çıktı.

Uyuşturucu iddiasını yalanlamıştı
Elon Musk, Tesla'nın özelleştirileceği hakkında attığı tweet sonrasında uyuşturucu bağımlı olmakla suçlanmış, fakat bu iddiaları kesinlikle yalanlayarak, tweeti attığı sırada hiçbir uyuştutucu maddenin etkisinde olmadığını belirtmişti. New York Times gazetesine röportaj veren Musk, haftada 120 saat çalıştığını ve sakinleştirici aldığını açıklamıştı.

Esrar kullanımı yasal
Programın çekildiği Kaliforniya eyaletinde 2018 yılında yürürlüğe yasa ile keyfi esrar tüketimi yasal hale gelmişti.

Musk, konuk olduğu programda elektirik enerjisi ile çalışan uçaklar, sürdürülebilinir enerji ve yapay zeka konularında açıklamalarda bulundu.

Yayının sonunda Musk'a söylemek istediği son şeyler soruldu. Musk "İnsanlar birbirine daha iyi davranmalı. Kötü olduklarını tam anlamadan kötüymüş gibi davranılmamalı. İnsanları şeytanlaştırmamalı. İnsanlar sandığınızdan daha iyi olabilir" dedi.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Elon Musk canlı yayında esrar ve viski içti o video internete düştü haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • anon 07 Eylül 2018 19:42 tamam da adam bilerek yaptı zaten ortaya çıktı diye bir şey yok ki hatta 2 gündür zaten bu video için bekliyordum.

    CEVAP YAZ 1 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro