ELİMİ BIRAKMA FRAGMANI OYUNCULARI BÖLÜMLER

TRT 1'in yeni dizisi Elimi Bırakma, her pazar saat 20:00'de ekrana geliyor. Üs Yapım’ın yapımcılığını üstelendiği, Sadullah Celen’in yönetmenliğini yaptığı dizinin başrollerini ise Alp Navruz ve Alina Boz paylaşıyor. Dzisi oyuncu kadrosunda Alp Navruz ve Alina Boz ‘un yanında Batuhan Ekşi, Seray Gözler, Dolunay Sosysert, Burak Tamdoğan, Cemre Gümeli, Ebru Aykaç ve Ertuğrul Postoğlu gibi deneyimli oyuncularda yer alıyor. 

Elimi Bırakma'nın Konusu Şöyle; Elimi Bırakma dizisi güçlü bir aile bağı kurmanın önemi anlatıyor. Dizide Alp Navruz’un hayat verdiği Cenk karakteri büyük bir yemek firmasının sahibi olan zengin bir ailenin Amerika’da okuyan oğlu olarak ekran karşısına çıkıyor. Alina Boz’un hayat verdiği Azra karakteri ise ünlü bir kebapçının Amerika’da aşçılık okuyan kızı olarak karşımıza çıkıyor. Azra ve Cenk’in yollar ise Amerika dönüşü uçakta bavulları karıştırılması ile kesişiyor. Daha sonra ise Cenk’in babaannesi Feride bir birine yakıştırdığı iki genci münasip görecek ailelere şok sürpriz hazırlıyor. Böylece Cenk ve Azra’nın yollar sonsuza dek birleşiyor. 

Haber Elimi Bırakma

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro