Elif Dürüst tam bomba çıktı! Erhan Çelik'ten önceki sevgilisi...

Gülben Ergen'den ayrılan Erhan Çelik'in yeni sevgilisi Elif Dürüst çıktı. Peki kimdir Elif Dürüst instagram resimleri ve görüntülerinde neler var. Eski sevgilisi Ahmet Hakan olan Elif Dürüst kimin kızı. Elif Dürüst'ün babası çok zengin.

Elif Dürüst tam bomba çıktı! Erhan Çelik'ten önceki sevgilisi...

Bir kaç haftadır Erhan Çelik’in sosyetik güzel Elif Dürüst’le aşk yaşamaya başladığı magazin kulislerini hareketlendirmişti. Dün sabah Seren Serengil, bombanın fitilini ateşledi ve çok yakın bir arkadaşının ikiliyi Anadolu Yakası’ndaki bir mekanda baş başa gördüğünü ve ne konuştuklarına kadar duyduğunu kendisine aktardığını söyledi. Elinde resimler olduğunu da açıklayan Seren Serengil, ancak gizli çekim olduğu için bunları yayınlamayacağını söyledi! Bu açıklamadan sonra ne Erhan Çelik cephesinden, ne de Elif Dürüst’ten bir açıklama gelmedi! İki taraf da suskunluğunu korurken Gülben Ergen yaptığı hamle ile dikkatleri üzerine çekti.

Elif Dürüst tam bomba çıktı! Erhan Çelik'ten önceki sevgilisi...

Seren Serengil'ün Elif Dürüst - Erhan Çelik bombasını patlamasının ardından tepki gösteren biri oldu! Bu kişi tabii ki Gülben Ergen’den başkası değil! Erhan Çelik'in boşandığı eşi Gülben Ergen, Instagram’dan takip edip fotoğraflarını like’ladığı Dürüst’ü takipten çıkardı! Elif Dürüst ise eski kocası ile aşk yaşadığı Gülben'i hala takip ediyor!

Elif Dürüst tam bomba çıktı! Erhan Çelik'ten önceki sevgilisi...

Gelelim Elif Dürüst'ün aşıklar defterine. Elif Dürüst’ün bir önceki sevgilisi çok ünlü biriydi ve o da medyadandı. Bu isim Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan’dı! İkilinin aşkı Ahmet Hakan’ın Elif Dürüst’ün evinden paylaştığı fotoğrafla ortaya çıkmış, Dürüst’ün ‘Hoş geldin’ yorumu da iddiaları kanıtlamıştı! Şimdiye kadar birçok güzelle anılan Hakan, geçtiğimiz yıllarda oyuncu Perihan Ünlücan ile aşk yaşamış ve çok konuşulmuştu. İlişki, Ünlücan’ın “Sürekli olarak yanlış adama yanlış zamanda ve yanlış yerde aşık olmak gibi bir yeteneğim var” yazması ile sona ermişti.

Elif Dürüst tam bomba çıktı! Erhan Çelik'ten önceki sevgilisi...

Peki kimdir Elif Dürüst, kimin kızı : 1970’te İstanbul’da dünyaya geldi. Babası iş adamı ve sanayici Ekrem Dürüst, annesi ev hanımı Gül Dürüst‘tür. İlkokulu Özel Kalamış İlkokulu’nda ortaokul ve liseyi Notre Dame de Sion‘da tamamladıktan sonra, İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İngilizce İktisat Bölümü‘nü bitirdi.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro