eposta yazdır zoom+ zoom-

Egehan Bağış'tan Trump'a vize tepkisi

Egehan Bağış'tan Trump'a vize tepkisi

Avrupa Birliği ve Devlet Eski Bakanı Egemen Bağış'ın oğlu Egehan Bağış'ın Trump'ın vize yasağını eleştirdiği makalesi Jordan Times'ta yayınlandı. Bağış, vize yasağının Amerikan yaşamını tehlikeye attığını yazdı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 14-02-2017 00:04 - Güncelleme: 14-02-2017 00:04

Avrupa Birliği ve Devlet Eski Bakanı Egemen Bağış'ın lise son sınıf öğrencisi oğlu Egehan Bağış'ın ABD Başkanı Donald Trump'ın tepkilere neden olan vize yasağını eleştirdiği makalesi Jordan Times'ta yayınlandı. 

Egemen Bağış'ın kişisel twitter hesabından duyurduğu yazıda Egehan Bağış, Müslüman ülkelerde tepkilerine neden olan vize yasağını eleştirdi.

ABD Başkanı Donald Trump'ın, Amerikan halkının korkuları üzerinden masum bir kesimi cezalandırdığını yazan Bağış, yasağın Amerikan yaşamını tehlikeye attığını savundu. Amerika ve Avrupa'da meydana gelen terör olayları üzerinden Müslümanlar'a yönelik başta Avrupa ülkeleri olmak üzere Amerika'da da karalama kampanyası başlatıldığını kaydeden Bağış, terör korkusunun da son Amerikan seçimlerinde önemli bir propaganda aracı olarak kullanıldığına işaret etti.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Egehan Bağış'tan Trump'a vize tepkisi haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR5 YORUM
  • xxppp 14 Şubat 2017 09:29 bu adamları hala mevki sahibi yaparak türk halkı ile alenen dalga geçiyorlar... devlet bu kadar terbiyesiz olmamıştı.

    CEVAP YAZ 0 1
KİMDİR ?
Egemen Bağış
EGEMEN BAĞIŞ KİMDİR?

Devlet Bakanı ve Başmüzakereci. 2002'de İstanbul Milletvekili seçilen Egemen Bağış, AB ile tam üyelik görüşmelerini yürütmek üzere Devlet Bakanı ve Başmüzakereci olarak görevini yürütm&uum

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro