EDHO'ya iki bomba transfer!

Deniz Çakır'ın ayrılmasından sonra oyuncu Mustafa Üstündağ ile Hüseyin Avni Danyal, ATV ekranlarında yayınlanan 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni sezonuna dahil oldular.

EDHO'ya iki bomba transfer!

Yeni sezona başlamadan önce başta başrol oyuncusu Deniz Çakır olmak üzere, Sanem Çelik ve Olgun Şimşek'le yollarını ayıran 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisine iki yeni isim katıldı. Raci Şaşmaz'ın yapımcılığını üstlendiği dizinin yeni sezonunda, Mustafa Üstündağ ile Hüseyin Avni Danyal seyirci karşısına çıkacak.

EDHO'ya iki bomba transfer!

İKİ İSİM KADRODA: Sürpriz gelişmelerin yaşanacağı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 4. sezonunda, Mustafa Üstündağ ile Hüseyin Avni Danyal diziye damga vuracak iki önemli karakteri canlandıracak. Deniz Çakır'ın diziden ayrılmasından sonra kadroya katılan bu iki isim dışında kimlerin katılacağı merakla bekleniyor.

EDHO'ya iki bomba transfer!

DENİZ ÇAKIR NEDEN AYRILDI YENİ SEZON TANITIMINDA YOK: Sık sık özel yaşamı ile gündeme gelen Deniz Çakır'ın alkollü görüntülerinin ve sergilediği tutumun bu ayrılığa neden olduğu söyleniyor.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro