Ebru Destan’ı yakan dövme! Boşanma sebebi bu!

Eski manken - sunucu Ebru Destan, 16 Haziran 2011'de Mete Okay İnan ile evlenmişti. Çift geçtiğimiz aralık ayında boşanma kararı aldı. Ebru Destan'dan bu sürece dair garip bir açıklamada geldi. Boşanmasını parmağındaki dövmeye bağladı.

Ebru Destan’ı yakan dövme! Boşanma sebebi bu!

Eski manken - sunucu Ebru Destan, 16 Haziran 2011'de Mete Okay İnan ile evlenmişti. Çift geçtiğimiz aralık ayında boşanma kararı aldı. Ebru Destan “Mesleğimi yaptırmıyor” dediği eşinden 2.5 milyon lira tazminat istemiş, Mete Okay İnan ise “Ebru lüks yaşam istiyor” diyerek 600 bin lira tazminat talep etmişti. Ayrıca Ebru Destan, dilekçesinde eşinin kendisine ve oğullarına ilgi göstermediğini öne sürmüştü. Ebru Destan'dan bu sürecin üzerinden çok zaman geçtikten sonra boşanma sebebine garip bir açıklama geldi. Ebru Desten boşanmasını parmağındaki dövmeye bağladı.

Ebru Destan’ı yakan dövme! Boşanma sebebi bu!

Ebru Destan önceki gün Bebek’te görüntülendi. Muhabirlerin parmağındaki ‘Love’ dövmesini sorması üzerine şu açıklamayı yaptı: “Ben de dahil olmak üzere bugüne kadar kim dövme yaptırdıysa boşandı. Uğursuz geliyor.”

Ebru Destan’ı yakan dövme! Boşanma sebebi bu!

Ebru Destan sözlerine şöyle devam etti: “Alyans yerine dövme yaptırmıştım. Bilseniz ne kadar pişmanım. Allah’ın zoruna gitti işte. Bu dövme yüzünden boşanıyorum. Yeni evlenecek çiftler sakın yaptırmasın. Ebru Şallı-Harun boşandı. Demet Şener, İbrahim’e boşanma davası açtı. Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu’nun evliliği bitti. İrem Derici ile Rıza Esendemir de ayrıldı.”

Ebru Destan’ı yakan dövme! Boşanma sebebi bu!

Geçen aralık ayında boşanma kararı alan çiftin 2 çocuğu var.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro