YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 16 Şubat 2018 22:38 - Güncelleme: 16 Şubat 2018 22:42

Duygusal ve romantik bir gün

Bugün 17 Şubat Cumartesi... Satürn günündeyiz...

Balık burcunda ilerleyen Ay güne hassas ve duyarlı enerjiler veriyor.

Ay sabah saatlerinde Neptün ile birleşecek, Yay burcundaki Mars ile de dik açı yapacak. Bugün kesinleşen Mars ve Neptün dik açısı  bu şekilde daha etkili olabilir. Bedensel ve ruhsal daha hassas olabileceğimiz bu saatlerde bazı kronik sağlık problemleri de nüksedebilir. Melankolik ve alıngan ruh hali ilişkilerde de memnuniyetsizlik yaratabilir. Şartları fazla zorlamamalıyız.

Öğleden sonra bu etki azalacak. Ay Oğlak burcundaki Plüton ile uyumlu görünüm yaptığından daha güçlü ve güvenli hissedebiliriz. Yakınlarımızdan ve çevremizden daha fazla duygusal destek de bulabiliriz.

Akşam saatlerinde ise Ay Akrep burcundaki Jüpiter ile üçgen açı yapacak. İyimserliğimizin artacağı bu saatlerde sanatsal ve ruhsal enerjimiz de güçlenebilir. Yaratıcı çalışmalar verimli ilerleyebilir. Ruhsal derinleşme ve tefekkür için de gece saatlerini değerlendirebiliriz.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Duygusal ve romantik bir gün yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro