YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 30 Temmuz 2018 01:14 - Güncelleme: 30 Temmuz 2018 01:22

Duygusal hassasiyetimiz artabilir.

Bugün 30 Temmuz Pazartesi... Ay günündeyiz...

Ay 02:27’de Balık burcuna geçecek. Değişen enerjilerle birlikte iç dünyamıza yönelirken duygusal hassasiyetimiz artabilir. Çevremizde olan bitenlerin daha fazla etkisinde kalabileceğimizden duygusal iniş ve çıkışlarla, melankoli yaşayabiliriz.

Sabah saatlerinde Ay, Boğa burcundaki Uranüs ve Oğlak burcundaki Satürn ile uyumlu görünümde olacak. Sezgilerimizden yararlanabileceğimiz bu saatlerde iş ve özel yaşamımızda sağduyulu ve dengeli hareket edebiliriz. Bazı sürpriz fırsatlarla karşılaşıp bunları verimli değerlendirmemiz de mümkün.

Öğleden sonraki saatlerde kişisel uğraşlarımız ve ilgi alanlarımıza yönelebiliriz. Sanatsal yaratıcılığımız yüksek olacağı için ilham gereken işlerde başarılı olabiliriz. Gece saatlerinde yalnız kalıp dinlenebilir, iç sesimizi dinleyip, tefekkür edebiliriz.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Duygusal hassasiyetimiz artabilir. yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro