YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 22 Nisan 2018 00:05 - Güncelleme: 22 Nisan 2018 00:09

Duygusal dengemizi korumalıyız

Bugün 22 Nisan Pazar... Günş günündeyiz...

Yengeç burcunda ilerleyen Ay güne duygusal ve hassas enerjiler veriyor.

Sabah erken saatlerde Ay Oğlak burcundaki Mars ve Plüton ile karşıt açı yapacak. Akrep burcundaki Jüpiter ise uyumlu bir görünümde olacak. Kişisel güvenliğimiz ve ailevi konularda stres ve baskılar hissetmemiz mümkün. Ruhsal veya bedensel sağlık sorunları da etkisini hissettirebilir.

Günlük işlerde ise hırslı ve kararlı olabiliriz. Maddi manevi beklentilerimizin güçlenmesi bunlara ulaşma çabamımızı da arttırabilir. Çevremizden alabileceğimiz bazı destekler ve iyimser beklentilerle cesaretlenip riskler de alabiliriz. Bu tavırları abartmadan dengelemeye çalışmalıyız.

Yengeç burcundaki Ay 17:57’de Koç burcundaki Uranüs ile dik açı yapacak ve boşluğa girecek. Akşam saatlerine doğru kendimizi daha gergin ve stresli hissetmemiz mümkün. Kontrol dışı beklemediğimiz durumlar da oluşabilir. Duygusal dengemizi korumamız önemli.

Ay 20:08’den itibaren Aslan burcunda ilerlemeye başlayacak. Değişen dinamiklerle birlikte önümüzdeki iki gün sosyal ilişkiler, aşk, eğlence ve hobilere daha fazla yönelebiliriz.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Duygusal dengemizi korumalıyız yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro