YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 05 Şubat 2018 00:01 - Güncelleme: 05 Şubat 2018 00:05

Duygusal baskılar hissedebiliriz.

Bugün 5 Şubat Pazartesi... Ay günündeyiz...

Terazi burcunda ilerleyen Ay güne sosyal ve sanatsal enerjiler veriyor.

Ay günün erken saatlerinde Kova burcundaki Güneş ile üçgen görünüm yapacak. Sabah saatlerinde düşünce ve duygularımız arasında daha rahat denge kurabilir, huzurlu hissedebiliriz.

Öğle saatlerinde Ay, Oğlak burcundaki Plüton ile dik açı yapacak. Günlük yaşamdaki sorumluluklar ve görevler öne çıkarken ilişkilerde de daha tutkulu ve hırslı olmamız mümkün. Özel yaşamımızda duygusal baskılar hissedebiliriz.

Akşam saatlerine doğru Ay, Kova burcundaki Venüs ile üçgen görünüm yapacak. Arkadaşlarımız ve sosyal ilişkilerimiz öne çıkarken, özellikle kadın figürlerden daha fazla destek alabiliriz. Ekip çalışmaları, organizasyonlar, sosyal ve sanatsal her türlü etkinlik daha keyifli ve verimli ilerleyebilir.

Gece saatlerinde ise Ay, Koc burcundaki Uranüs ile karşıt açı yapacak. Ani gelişmeler heyecan yaratabilir. Ay 21:45’den sonra boşlukta ilerleyecek. Bu saatlerde daha stresli ve huzursuz hissedebiliriz. Uyku sorunları da yaşayabileceğimiz için ruhsal ve bedensel kendimizi fazla zorlamamalıyız.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Duygusal baskılar hissedebiliriz. yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro