YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 15 Aralık 2018 11:28 - Güncelleme: 15 Aralık 2018 11:31

Duygularımızı kontrol etmeliyiz

Bugün 15 Aralık Cumartesi... Satürn günündeyiz...

Balık burcunda ilerleyen Ay sabah erken saatlerde Mars ile kavuşum yapacak.

Fiziksel ve duygusal enerjimizi kontrol etmemiz zorlaşabilir, gerginlik ve huzursuzluk hissedebiliriz. Dürtüsel ve sabırsız hareketler kaza ve sakarlıklara yol açabileceğinden sabah saatlerinde temkinli olmalıyız.

Öğle saatlerinde Ay, Oğlak burcundaki Plüton ile uyumlu görünümde olacak. Güç ve kontrol arzumuz iş ve sorumluluklara bizi daha fazla yönlendirebilir. Otorite kavramlarından daha rahat destek bulabiliriz.

Ay öğleden sonra 14:49’da Yay burcundaki Güneş ile dik açı yapacak ve boşluğa girecek. İlkdördün fazına ulaşan Ay günün geri kalan bölümünde önemli bir açı yapmayacak ve boşlukta ilerleyecek. Bu durum kararsızlık ve belirsizlik yaratabilir. Önemli iş ve görüşmelerimizi günün erken saatlerinde yapmakta fayda var.

Akşam saatlerinde duygu ve düşüncelerimiz arasında denge kurmakta zorlanabiliriz. Aile üyeleri ve karşı cinsle ilişkilerde de daha özenli davranmalıyız.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Duygularımızı kontrol etmeliyiz yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro