YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 15 Ekim 2018 22:46 - Güncelleme: 15 Ekim 2018 22:49

Duygularımızı ifade etmekte zorlanabiliriz.

Bugün 16 Ekim Salı... Mars günündeyiz...

Oğlak burcundaki Ay sabah erken saatlerde Plüton ile birleşecek. Ciddi ve kararlı enerjiler bizi görev ve sorumluluklarımıza yöneltebilir. Ruhsal olarak karamsar ve melankolik hissedebiliriz. İhmal edilmiş işler varsa, bunları tekrar programlayabiliriz.

Öğle saatlerinde hırslı ve tutkulu enerjiler duygusal baskı yaratabilir. Duygularımızı ifade etmekte zorlanabiliriz. İlişkilerimizle ilgili geçmiş kavramları sorgulayabilir, tartışabiliriz.

Oğlak burcundaki Ay akşam saatlerinde Terazi burcundaki Güneş ile dik açı yapacak ve ilkdördün fazına ulaşacak. Yeniay döneminde oluşmuş bazı fikirler ve planlar ilk şeklini alıp, işaretlerini verebilir. Kararsız kaldığımız konularda netleşebiliriz. Özellikle ilişkiler, işbirlikleri, kariyer sorumlulukları ve yasal konularda farkındalıklar yaşayabiliriz.

Ay gece Akrep burcundaki Jüpiter ile uyumlu görünümde olacak. İç dünyamıza yönelmek ve tefekkür için gece saatlerini değerlendirebiliriz.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Duygularımızı ifade etmekte zorlanabiliriz. yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro