YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 12 Temmuz 2018 01:03 - Güncelleme: 12 Temmuz 2018 01:09

Duygularımız dışarıya yansıyabilirler.

Bugün 12 Temmuz Perşembe... Jüpiter günündeyiz...

Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Bugün kişisel güvenliğimiz, ailemiz ve özel yaşamımıza ait konulara daha fazla odaklanabiliriz. Hassas ve duyarlı olacağımız için yakınlarımızdan ilgi ve sevgi beklentimiz de artabilir.

Duygularımız güçlenerek dışarıya yansıyabilirler. İç dünyamızda yaşadığımız her şeyin çevremizdekiler tarafından rahatça görülmesi mümkün.

Yengeç burcundaki Güneş ve Oğlak burcundaki Plüton arasında kesinleşen zıt açı güçlü ve hırslı enerjilerle kendimiz ve otorite kavramlarıyla mücadelelere neden olabilir. Derin dönüşümler yaşayabilir, farkındalıklar kazanabiliriz.

Öğleden sonraki saatlerde Ay, Akrep burcundaki Jüpiter ile üçgen görünümde olacak. İyimser ve güvenli enerjiler iş ve özel ilişkilerimize olumlu yansıyabilir ve kendimizi daha şanslı hissedebiliriz.

Akşam saatlerinde Ay, Balık burcundaki Neptün ile uyumlu görünümde olacak. Yarın doğacak yeniay öncesinde iç dünyamıza yönelmemiz, tefekkür yapmamız çok yararlı olabilir.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Duygularımız dışarıya yansıyabilirler. yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro