YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 19 Haziran 2018 00:21 - Güncelleme: 19 Haziran 2018 00:25

Duygu ve düşüncelerimizi dengeleyebiliriz

Bugün 19 Haziran Salı... Mars günündeyiz...

Başak burcunda ilerleyen AY sabah saatlerinde Yengeç burcundaki Merkür ile uyumlu görünümde olacak. Duygu ve düşüncelerimiz arasında denge kurabileceğimiz bu saatlerde iş ve özel ilişkilerimiz de verimli ilerleyebilir.

Öğleden sonraki saatlerde Ay, Jüpiter ile uyumlu görünüm yaparken, Balık burcundaki Neptün ile karşıt açıda olacak. İyimser ve idealist enerjilerin artacağı bu saatlerde duygularımızı kontrol etmemiz de zorlaşabilir. Bazı hukuksal konular ya da eğitim yaşamımızla ilgili sorumluluklarla ilgilenmemiz gerekebilir. Engel gibi gördüğünüz kavramları aşabilecek güçlü destekler arayabiliriz. Bu konuda bize yardımcı olacak kişiler çevremizde bulunabilir.

Merkür ve Jüpiter arasında etkinleşen üçgen açı iletişim ve sosyal ilişkilerin etkisini arttırıyor. Zihinsel faaliyetler, eğitim, ulaşım, ticaret gibi alanlarda verimli sonuçlar alabiliriz.

Akşam saatlerinde Ay, Oğlak burcundaki Plüton ile uyumlu görünüm yapacak. Kariyer yaşamımızda kararlarımızı etkileyecek önemli haberler alabilir, konuşmalar yapabiliriz. Bir yandan da kendimizi güçlü ve güvende hissedebileceğiniz yakın ilişkiler önceliğimiz olabilir.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Duygu ve düşüncelerimizi dengeleyebiliriz yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro