YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 06 Kasım 2018 12:43 - Güncelleme: 06 Kasım 2018 12:45

Duyarlı ve empatik davranabiliriz.

Bugün 7 Kasım Salı... Mars günündeyiz...

Terazi burcunda ilerleyen Ay sabah 11:18’de Retro hareketteki Venüs ile birleşecek ve boşluğa girecek. Sabah saatlerinde yakın çevremiz ve aile içerisindeki kadın figürlerle olan ilişkilerimize biraz özenli yaklaşmalıyız. Düşündüklerimizi yanlış ifade edebilir gereksiz alınganlıklarla karşılaşabiliriz. Bu durumda empati yeteneğimiz sözcüklerden daha fazla işe yarabilir.

Bugün Akrep burcundaki Güneş ve Balık burcundaki Neptün arasında etkinleşen üçgen açı duygularımızı ve sezgilerimizi güçlendirirken, çevremize karşı daha duyarlı ve empatik davranabiliriz. Yardım, bağış, şifa, arınma, ilham, maneviyat gibi alanlarda gün genelinde etkileşimler artabilir.

Ay 16:02’de Akrep burcuna geçecek. Yarın doğacak yeniay öncesinde geçmiş ayın konularını gözden geçirip, tamamlayabiliriz. Yaşamımızdan çıkarmak istediğimiz, bizim için gerekliliği kalmamış herşeyden kurtulmak, arınmak için bu dönemi değerlendirebiliriz.

Akrep burcundaki Ay akşam saatlerinde Uranüs ile zıt açıda olacak. Bu duygusal olarak stres ve huzursuzluk yaratabilir.  Sakin kalmaya çalışıp gece saatlerinde iç dünyamıza yönelmek, tefekkür yapmak çok faydalı olabilir…
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Duyarlı ve empatik davranabiliriz. yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro