Dünyaca ünlü şarkıcı sosyetik güzel Süreyya Yalçın'ı taklit etti!

Birbirinden pahalı ve dikkat çeken kıyafet ve takılarıyla dikkat çeken sosyetik güzel Süreyya Yalçın, moda ikonu olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Sosyetik güzel Süreyya Yalçın'ı taklit eden ünlü şarkıcıyı öğrenince çok şaşıracaksınız.

Dünyaca ünlü şarkıcı sosyetik güzel Süreyya Yalçın'ı taklit etti!

Sosyete dünyasının tanınmış simalarından biri olan Süreyya Yalçın eşi Ozan Baran bir ay önce Miami'den gelmiş, soluğu Güney sahillerine almıştı. Bu yazın en çok konuşulan isimlerinden biri olan olay kadın Süreyya, giyim tarzıyla ve swarovski taşlı takılarıyla magazin gündeminden düşmemişti. Geçtiğimiz hafta Ortaköy'de objektiflere yansıyan Sürreya Yalçın, kıyafetiyle gündem olmuştu.

Dünyaca ünlü şarkıcı sosyetik güzel Süreyya Yalçın'ı taklit etti!

Sosyetik ikoncan Süreyya Yalçın'ın kombinezon benzeri elbisesini çizmeleri ile dikkat çekmişti Yalçın'ın bu stiliyle modaya öncülük ettiği ortaya çıktı. Şöyle ki dünyaca ünlü şarkıcı Nicki Minaj da benzer tarzıyla dikkat çekti. ABD'li rapçi Nicki Minaj bu tarzıyla dünya medyasında konu oldu.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro