eposta yazdır zoom+ zoom-

Dumanlı Kılıçdaroğlu ve Berberoğlu! Güneş'in şok iddiası

Dumanlı Kılıçdaroğlu ve Berberoğlu! Güneş'in şok iddiası

Güneş gazetesinden bomba manşet. Gazete "MİT kumpası bu masada kuruldu" başlığıyla okurların karşısına çıktı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 19-06-2017 10:36 - Güncelleme: 19-06-2017 10:36

Güneş gazetesinden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na şok suçlama.

17 Mayıs 2015 tarihli Zaman gazetesinde binasında yazarlarla buluşan Kılıçdaroğlu ve Enis Berberoğlu'nun fotoğrafını manşetine taşıyan gazete, "MİT kumpası bu masada kuruldu" manşetini attı.

Haberin spotunda "Cumhuriyet Gazetesi'nin manşetiyle sonuçlanan MİT kumpası tezgahı, Zaman Gazetesi binasında kuruldu. Dumanlı, Kılıçdaroğlu ve Berberoğlu o gün oradaydı" ifadelerine yer verildi.

Gazetenin haberine göre MİT TIR’larını durduran savcı, hakim ve askerlerin çektikleri görüntüler, masada Kılıçdaroğlu ve Berberoğlu’na izlettirildi.

Yine gazetenin iddiasına göre; o görüntüler 7 Haziran genel seçimlerine bir hafta kala Cumhuriyet’in manşetine çıkacak, hem MİT hem de hükümet köşeye sıkıştırılacaktı.

KILIÇDAROĞLU YANIT VERMEDİ

Kılıçdaroğlu'na görüşmeyle ilgili sorular soran Güneş gazetesi, beklediği yanıtları alamadığını yazarken, Dumanlı'nın görüşmeye dair fotoğraf için "eski bir tarih" dediğini aktardı. Buna karşın gazete, o fotoğrafın ertesi günü 18 Mayıs'ta Zaman gazetesinde yayımlandığına dikkat çekti.

Gazete, görüşmeden iki sonra Kılıçdaroğlu'nun Hürriyet'e yaptığı açıklamada "izledim" dediği görüntülerin, Enis Berberoğlu tarafından 27 Mayıs'ta Can Dündar'a verildiğini yazdı.

12 GÜN SONRA CUMHURİYET'İN MANŞETİNDE

Bilindiği üzere MİT TIR'ları görüntüleriyle ilgili haber 29 Mayıs 2015'te Can Dündar yönetimindeki Cumhuriyet'in manşetine taşınmıştı.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Dumanlı Kılıçdaroğlu ve Berberoğlu! Güneş'in şok iddiası haberine yorum yapın

tw gp fb rs yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • Misafir 19 Haziran 2017 11:05 Hani derlerya dilin kemiği yok diye salla babam salla ama yanlışın var o resim bizim evde çekildi.Şimdi bende çok panikledim haa

    CEVAP YAZ 3 2

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2017 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro