Düğün telaşıyla balkonda üstsüz yakalandı

Oyuncu Janel Parrish, uzun süredir aşk yaşadığı Chris Long ile Hawaii'deki Oahu adasında evlendi. Parrish'in nedimelerinden oyuncu Lindsay Anne Taylor, balkonda bornozunu düzeltirken kendilerini uzaktan görüntüleyen paparazzilere yakalandı.

Düğün telaşıyla balkonda üstsüz yakalandı

Pretty Little Liars adlı diziyle kariyerinde hızlı bir yükselişe geçen oyuncu Janel Parrish, uzun süredir aşk yaşadığı Chris Long ile Hawaii'deki Oahu adasında evlendi. 29 yaşındaki Parrish ve nedimeleri düğün öncesi tüm hazırlıklarını da kaldıkları villanın balkonunda yaptı. Balkonda sosyal giyinen, makyajlarını yapan Parrish ve nedimeleri sosyal medyada paylaşmak için de bol bol fotoğraf çekti.

Düğün telaşıyla balkonda üstsüz yakalandı

Parrish'in nedimelerinden oyuncu Lindsay Anne Taylor, balkonda bornozunu düzeltirken kendilerini uzaktan görüntüleyen paparazzilere yakalandı. Hawaii doğumlu Janel Parris ile Chris Long, hayatlarını birleştirmek için aralarında Jurassic Park'ın da bulunduğu birçok izlenme rekoru kıran filmin seti olan Kualoa Ranch'i seçti. Bu bölge, ünlüler tarafından gözlerden uzak olması ve sunduğu tropikal güzellikler nedeniyle düğün mekanı olarak tercih ediliyor.

Düğün telaşıyla balkonda üstsüz yakalandı

Ancak bu kez gözlerden uzak sanılan bölge, paparazzilerin akınına uğradı ve mekanın içine giremeseler de çiftin düğün hazırlıklarını adım adım görüntülediler.

Düğün telaşıyla balkonda üstsüz yakalandı

Janel Parrish, mutluluğunu Instagram sayfasından takipçilerine böyle duyurdu.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro