eposta yazdır zoom+ zoom-

DSP'li Türker Ordu'da halka seslendi

DSP'li Türker Ordu'da halka seslendi

Masum Türker Türkiye'de sadece üç partinin seçimlere gidildiği gibi bir havanın yaratıldığını söyledi

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 03-06-2011 22:02 - Güncelleme: 19-10-2015 18:16

 

Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Masum Türker, ''Bizler halkın partisiyiz. Biz halkın yanındayız.'' dedi.

Türker, seçim çalışmaları kapsamında geldiği Ordu'da Ordu Belediyesinin önünde seçim otobüsünden vatandaşlara hitap etti.

Konuşmasında AK Parti, CHP ve MHP'ye yönelik eleştirilerde bulunan Türker, Türkiye'de seçime üç partinin girdiği havası yaratılmaya çalışıldığını söyledi.

Türkiye'nin bütün radyo ve televizyonlarında üç partinin seçime girdiği havası yaratıldığını vurgulayan Türker, şöyle konuştu:

''Bu seçimde ne olacak. Ya bu dış güçlerin Türkiye'deki işbirlikçilerle beraber pompaladıkları bu üç parti ve adayları seçilecek. Ya da sadece halkın desteğini alan, halka giden, ülkeye diyet borcu olmayan DSP'li milletvekilleri seçilecek. Bizler halkın partisiyiz. Biz halkın yanındayız. Birileri biz konuşurken kabadayılık yapması halinde korkup gidecek miyiz. Ama şunu iyi bilsinler ki Türkiye'yi hiç kimseye paylaştırtmayacağız. Türkiye'yi bölmeye çalışanlar var. Demokratik özerkliğe 'evet' diyenler var. Önce onlardan hesap sorsunlar. Sonra gelip bizim konuşmalarımızı bozmaya çalışsınlar. Biz şu an Atatürk'ü koruyan, Cumhuriyet'ten yana çıkan tek partiyiz. Bir kaset darbesi sonrası CHP 'yeniden' diye ortaya çıktı. Şimdi CHP, yerel özerkliği kabul edip, AK Parti ile işbirliği yaparak, bu federal yapının kurulmasına öncülük edecek. Hem de AK Parti ile Türkiye'nin bölünmesine neden olacak.''

 

PAYLAŞ tw fb gp

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro