eposta yazdır zoom+ zoom-

Dolgun dudaklar için estetiğe gerek yok!

Dolgun dudaklar için estetiğe gerek yok!

Uygulayacağınız doğru kontürle dudaklarınızı daha dolgun gösterme yöntemleri elmaelma.com'da.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 14-09-2018 02:30 - Güncelleme: 14-09-2018 02:30

"Ameliyatsız dolgun dudaklara nasıl sahip olurum?" diyorsanız elmaelma.com'un bu yazısı tam size göre! Siz de dudak kontürü ile dolgun dudak görünümü kazanabilir ve rujunuzu istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

NUDE TONLARDA DUDAK KALEMİ KULLANIN 

Eğer dudak kaleminle, daha dolgun bir dudak illüzyonu yaratmak istiyorsan, bunu en iyi nude tonlarda bir dudak kalemiyle yapabilirsin. Kendi dudak renginden bir ton koyu bir nude dudak kalemi tercih etmeni öneriyoruz. Nyx Professional Makeup Suede Matte Lip Linerı deneyebilirsin.

DUDAK ÇUKURUNA YOĞUNLAŞIN

Dudak kalemini, mutlaka dudak çerçevene sadık kalarak uygulamalı eğer daha hacimli bir görünüm istiyorsan dudak çukuruna yoğunlaşmalısın. Dudak kalemini dudak çukurunda çok az taşırarak uygula ama dudak kenarlarına geldiğinde doğal dudak sınırına sadık kal. Böylece çok daha doğal bir görünüm elde edeceksin.

KAPATICI KULLANIN

Dudak çerçevenin kusursuz görünmesi için dudaklarının dış kısımlarına kapatıcı uygulamalısın. Böylece dudak makyajın da dağılma ve bulaşmalara karşı çok daha kalıcı olacak.

Kaynak: elmaelma.com

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Dolgun dudaklar için estetiğe gerek yok! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro