eposta yazdır zoom+ zoom-

Doktor Kıyamet'ten altın uyarısı resesyon geliyor!

Doktor Kıyamet'ten altın uyarısı resesyon geliyor!

Doktor Kıyamet lakaplı piyasa danışmanı Marc Faber'den altın tahmini geldi. Faber yeni bir resesyonun kapıda olduğunu söyledi ve 'altın altın' tavsiyesinde bulundu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 03-07-2016 15:01 - Güncelleme: 03-07-2016 15:01

Piyasalara yönelik kötümser yorumlarıyla adı Doktor Kıyamet olarak anılan yatırım danışmanı Marc Faber’den yine önemli uyarılar geldi. Faber, varlık piyasalarında yeni risklerin yaklaştığını ve küresel anlamda büyük bir resesyonun yaşanacağını söyledi.

Faber, “Merkez bankalarının varlık fiyatlarını yükseltme çabalarında dev bir varlık balonu yaratmalarından endişe duyuyorum ve bu dev bir balon. Bu balon çok kötü bir şekilde patlayacak ve yatırımcılar için büyük sermaye kayıpları yaratacak ve kısa vadede borsalarda kazançlar azalacak” dedi.

KRİZ BURALARA UĞRAMAYACAK

Faber, küresel ekonomi için uzun vadede yazdığı felaket senaryolarından bazı sektörlerin etkilenmeyeceğini ifade etti.

Faber, bu süreçte teknoloji, biyoteknoloji ve internetle ilgili şirketlerin krizden etkilenmeyeceğini ifade etti. Doktor Kıyamet aynı zamanda önümüzdeki dönemde herkesin altın ve gümüş şirketlerine yatırımlarını artırması gerektiğini ifade etti.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Doktor Kıyamet'ten altın uyarısı resesyon geliyor! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR4 YORUM
  • PARA SISTEMI 04 Temmuz 2016 07:38 Adam dogru söylüyor ve yillardir da ayni seyi söylüyor.Bu balon çok kötü bir şekilde patlayacak. Kahat para veya elektronik rakamlarin karsiligi yok. FAIZLERIDE YÜKSELTECEKLER-KREDILER ÖDENEMEYECEK-BANKALAR BATARKEN ONLARI KIMLER KURTARACAK SANARSINIZ. EVET DÜNYA HALKI PARASISTEMINI AYAKTA TUTAMAYACAK- CANLARI VE MALLARIYLA ÖDEYECEKLER

    CEVAP YAZ 0 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro