eposta yazdır zoom+ zoom-

Doğu Perinçek'ten kehanetler

Doğu Perinçek'ten kehanetler

Ergenekon davası sanığı İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, önümüzdeki 3 yıla dair ilginç öngörülerde bulundu.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 10-05-2014 15:56 - Güncelleme: 20-10-2015 03:52

İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, "Türkiye karar yıllarına giriyor. Önümüzde 2-3 yılda çok büyük kararlar verecek" dedi.

Perinçek, Zübeyde Hanım Kültür Merkezi'nde "Doğu Perinçek Cevaplıyor" konferansında yaptığı konuşmada, Eskişehir'de bulunmaktan mutluluk duyduğunu kaydetti.

Eskişehir'in bir cumhuriyet kenti olduğunu belirten Perinçek, şöyle devam etti:

"Türkiye karar yıllarına giriyor. Önümüzde 2-3 yılda çok büyük kararlar verecek. Bunu sizlere bir 'hazır ol' uyarısı olarak söylüyorum. Bu rejim bir çıkmaza girmiştir. Borçlar artık ödenemez noktaya gelmiştir. Borçlanma ekonomisini artık sürdürme olanağı yoktur. Bugünkü kapıya dayanan borç 124 milyar dolardır. Ödemeler açığı ise 70-80 milyar dolardır. Borçlanma ekonomisi çıkmaza girmiştir. İkinci çıkmazları ise vatanı bölmeye kalktılar ancak vatan bölünmeyecek ekonomi ise bir üretim ekonomisine geçecek. İşte 'karar' dediğimiz bu. Türkiye bölücülerle vatanseverler arasında bir hesaplaşma dönemine girmektedir. Biz burada umutluyuz, umutlarımız gerçekçidir."

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Doğu Perinçek'ten kehanetler haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro