eposta yazdır zoom+ zoom-

Doğu Perinçek Cumhurbaşkanlığı adaylığını sloganla duyurdu!

Doğu Perinçek Cumhurbaşkanlığı adaylığını sloganla duyurdu!

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, partinin Cumhurbaşkanı adayının genel başkan olduğunu belirterek, "Genel başkan seçilirken ülkeyi yönetsin diye seçiliyor" dedi. Ayrıca Perinçek, sloganın ise "Güneş Doğu'dan doğar" olduğunu söyledi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 19-01-2018 14:18 - Güncelleme: 19-01-2018 14:18

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Habertürk TV'ye partisinin 2019'daki cumhurbaşkanlığı seçim stratejisi hakkında açıklamalarda bulundu.

Doğu Perinçek, partinin cumhurbaşkanı adayının genel başkan olduğunu belirterek, "Genel başkan seçilirken ülkeyi yönetsin diye seçiliyor" dedi. Ayrıca Perinçek, sloganın ise "Güneş Doğu'dan doğar" olduğunu söyledi.

''VATAN PARTİSİNİN GENEL BAŞKANI CUMHURBAŞKANI ADAYIDIR''
İttifakla ilgili, "AK Parti, MHP, CHP, İYİ Parti, bunlar içinde bizim için programda anlaştığımız zaman cumhurbaşkanı adaylığı konusunda görüşmeler olabilir" diyen Perincek, "Vatan Partisi'nin genel başkanı, cumhurbaşkanı adayıdır. O genel başkan seçilirken ülkeyi yönetsin diye seçiliyor" ifadelerini kullandı. 

''PROGRAM TALEPLERİ YÜKSELİYOR''
"Türkiye'ye bakarak stratejimizi kuruyoruz" diyen Perinçek, "2019'a giderken Vatan Partisi'nin programı, terörle mücadele etmek, vatan savunmasını sağlamak, üretim ekonomisi, bir bir bunlar gündeme geliyor. Türkiye'nin kurumlarında Vatan Partisi'nin program talepleri yükseliyor" dedi.

''GÜNEŞ DOĞUDAN DOĞAR''
Kurultay toplayıp cumhurbaşkanı adayının açıklanacağını ifade eden Perinçek, sloganın "Güneş Doğu'dan doğar" olduğunu söyledi.

Perinçek, Vatan Partisi'nin programını ise "Vatan bütünlüğü ve huzur, üretim ekonomisi, komşularla işbirliği, aydınlanma ve laiklik, Türkiye'nin Avrasya'daki öncülüğü" sözleriyle açıkladı.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Doğu Perinçek Cumhurbaşkanlığı adaylığını sloganla duyurdu! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR14 YORUM
  • Misafir 19 Ocak 2018 17:21 JET Fadıl AKGÜNDÜZ YİNE DOLANDIRDI YİNE SERBEST

    CEVAP YAZ 0 1
KİMDİR ?
Doğu Perinçek
DOĞU PERİNÇEK KİMDİR?

Aydınlık Gazetesi'nin de sahibi olan Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek kimdir, aslen nereli ve kaç yaşındadır? Doğu Perinçek'in eşi Şule Perinçek ve çocukları hakkında merak edilenleri yaşam biyografisinde d

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro