Diyarbakır'da polis düğünü bastı şok gerçek ortaya çıktı!

Diyarbakır'da kız çocuğu evlendirilmekten son anda kurtarıldı. Polis ekipleri, ihbar üzerine gittikleri salondaki düğünde gelin B.S'nin 14 yaşında olduğunu tespit etti. B.S. çocuk şubeye götürüldü, damat A.Y'nin yanı sıra damat ile kız çocuğunun anne ve babası gözaltına alındı.

Diyarbakır'da polis düğünü bastı şok gerçek ortaya çıktı!

Diyarbakır'da kendisinden 7 yaş büyük biriyle evlendirilmek üzere olan 14 yaşındaki kız çocuğu, polis ekiplerince düğün salonundan kurtarıldı. Alınan bilgiye göre, ihbar üzerine merkez Yenişehir ilçesindeki düğün salonuna giden İl Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şubesi ekipleri, düğünde gelin B.S'nin 14 yaşında, damat A.Y'nin 21 yaşında olduğunu tespit etti.

Diyarbakır'da polis düğünü bastı şok gerçek ortaya çıktı!

Bunun üzerine B.S. polis ekiplerince çocuk şubeye götürüldü, A.Y'nin yanı sıra damat ile kız çocuğunun anne ve babası gözaltına alındı. B.S'nin işlemlerin ardından Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünce koruma altına alınacağı öğrenildi.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro