eposta yazdır zoom+ zoom-

Diyanet TV Kadir Gecesi'nde Ayasofya'da

Diyanet TV Kadir Gecesi'nde Ayasofya'da

Diyanet Tv ekranlarında seyircisi ile buluşan sahur programı Bereket Vakti, “Bin aydan daha hayırlı” Kadir Gecesinde de Ayasofya’da olacak. Ulu Mabed’in içinden Kur’an’ı-Kerim ve tekbir sesleri yükselecek.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 01-07-2016 18:31 - Güncelleme: 01-07-2016 18:31

Ramazan coşkusunu Diyanet Tv ekranlarından yaşatan ve başladığı ilk günden itibaren ilgiyle izlenen  “Bereket Vakti Ayasofya, Kadir Gecesinde de zengin bir program sunacak. Gecenin feyiz ve bereketinin konuşulacağı “Bereket Vakti Ayasofya”nın konuğu Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez olacak. Görmez, İslam dünyasının içinden geçtiği bu süreçte, geceye ilişkin çok değerli bilgiler paylaşacak.

Eşsiz rahmet ve mağfireti bünyesinde barındıran, duaların, tövbe ve yakarışların karşılıksız kalmadığı, Ramazanın manevi atmosferinin zirveye ulaşacağı bu kutlu Gece’de, Ayasofya’daki manevi ziyafet Diyanet Tv ekranlarından evlerinize ulaşacak.

Gecede ülkemizin en seçkin Kur’an okuyucuları ve Uluslararası Kur’an-ı Kerim’i güzel okuma yarışmasında derece alan hafızlar, Kerim Kitabımız Kur’an’ı okuyacak, tekbir ve salatü selamlar Ayasofya’nın kubbelerinde yankılanacak.

Fatih Koca ve ekibinin, tekbir ve salat-ı selam’lar ile gecenin neşvesini artıracağı Program, Fatih Koca’nın Ayasofya’dan okuyacağı ezan ile son bulacak. 

İzleyicilere unutulmaz bir Kadir Gececi heyecanı yaşatacak olan “Bereket Vakti Ayasofya Kadir Gecesi Özel” yayını, Ali Bektaş’ın sunumuyla 2 Temmuz saat 00.30’da başlayacak. 

PAYLAŞ tw fb

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro