eposta yazdır zoom+ zoom-

Diriliş Ertuğrul oyuncusu Engin Altan Düzyatan ifade vermeye gitti

Diriliş Ertuğrul oyuncusu Engin Altan Düzyatan ifade vermeye gitti

Onlarca ünlünün sosyal medya hesaplarını ele geçirerek şantaj yapan sanıkların yargılanmasına bugün devam edildi. Biri tutuklu 18 sanığın yargılandığı davada bugün Engin Altan Düzyatan mahkemeye giderek ifade verdi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 09-11-2018 13:07 - Güncelleme: 09-11-2018 13:07

Sezen Aksu ve Erdal Özyağcılar gibi tanınmış isimlerin de aralarında bulunduğu 57 kişiye, sosyal medya hesaplarını ele geçirerek şantaj yaptıkları iddia edilen 1'i tutuklu 18 sanığın yargılandığı davada, oyuncu Engin Altan Düzyatan, eşinin sosyal medya hesabıyla ilgili tanık olarak ifade verdi.

Duruşmada, tanık olarak dinlenilmesi için geçen celse hakkında zorla getirme kararı çıkarılan oyuncu Engin Altan Düzyatan'ın ifadesi alındı. Düzyatan, kendisinin değil, eşi Neslişah Alkoçlar Düzyatan'ın Instagram hesabının, bir mail gelmesiyle çalındığını söyledi.

'PARA TALEBİ OLMADI'
Yalnızca hesabı geri alabilmek için bir telefon görüşmesi yaptığını belirten Düzyatan, "Bu telefon görüşmesini sanıklardan herhangi biriyle yapmadım. Bunu 'Aldık, çaldık' diyen biriyle değil, teknolojiden anlayan kişilerle görüştüm. Bana davanın müştekilerinden Fatih Gönenç adlı kişinin numarasını verdiler. Onunla görüşmeler yaptım. Sonrasında yoğun çalıştığım için çok işin içinde değildim. Hesabın geri alındığını biliyorum. Hesabın geri verilmesi için para talebi olmadı. Para talebi olan kimseyle görüşmedim." dedi.

HAKİM SORDU 'HATIRLAMIYORUM' DEDİ
Direkt olarak kendisinin telefonuna bir şey gönderilmediğini anlatan Düzyatan, "Bir fotoğraf muhabbeti hatırlıyorum. ATM önüne çekilmiş flu bir fotoğraftı. Fotoğraftaki kişinin kim olduğunu bilmiyorum." dedi.

Hakim, sanıklardan Veysel Demir ve Gökyar Şen'i ayağa kaldırarak, fotoğraftakinin bu sanıklardan biri olup olmadığını sorduğu Düzyatan, kişiyi hatırlamadığını söyledi.Tanık Engin Altan Düzyatan, ifadesinin alınmasının ardından adliyeden ayrıldı.

ŞİKAYETLERİNDE VAZGEÇMİŞLERDİ
Bir önceki duruşmada, şikayetçi Ayşe Neslişah Düzyatan'ın avukatı, dosyaya dilekçe sunup şikayetinden vazgeçtiğini bildirmiş, ayrıca Engin Altan Düzyatan'ın da tanık olarak ifadesine başvurulmasından vazgeçilmesini talep etmişti. Mahkeme, usulüne uygun tebliğe rağmen duruşmaya katılmayan tanık Engin Altan Düzyatan hakkında zorla getirme emri çıkarılmasına karar vermişti.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Diriliş Ertuğrul oyuncusu Engin Altan Düzyatan ifade vermeye gitti haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • misafir 09 Kasım 2018 13:36 yerli ve milli has müslüman engin bey eşin doğum için mekkeye değil de neden abdye gitti söyler misin....hani müslümanız ya

    CEVAP YAZ 5 4

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro