eposta yazdır zoom+ zoom-

Diriliş Ertuğrul 98.yeni bölüm fragmanı Aslıhan ve Turgut ölecek mi?

Diriliş Ertuğrul 98.yeni bölüm fragmanı Aslıhan ve Turgut ölecek mi?

Diriliş Ertuğrul 98. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 6 Aralık 2017 Çarşamba günü ekrana gelecek olan Diriliş Ertuğrul 98.yeni bölümde neler olacak? Diriliş Ertuğrul 98.yeni bolum fragmani ve bolum ozeti internethaber'de.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 05-12-2017 09:39 - Güncelleme: 05-12-2017 09:39

TRT 1'in çarşamba günleri ilgiyle izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İlgiyle izlenen tarihi dizinin yeni bölümünde işler iyice karışacak. Gelin hep birlikte Diriliş Ertuğrul 98.yeni bölüme bakalım.

Son bölümünde Turgut Alp ve Aslıhan hatunum zehirlenmesi izleyenleri adeta şoke etti. Ekranların sevilen ve ilgiyle takip edilen dizisi Diriliş Ertuğrul 98. Bölüm fragmanı yayınlandı. Ertuğrul’a meydan okuyan Bahadır Bey sonunu hazırlıyor. Peki Diriliş’in bu haftaki bölümünde neler yaşanacak. Ertuğrul, Karacahisar Kalesi’nin fetih hazırlıklarına başlamış, Turgut ve Aslıhan’ın düğününün sabahında kaleye saldırmaya karar vermişti. Öte yandan bu izdivaca mani olmak isteyen Emir Saadeddin ise, Aslıhan’ın yardımcısı Esma aracılığıyla Turgut ve Aslıhan’ı zehirletmişti. Düğün büyük bir coşkuyla gerçekleşmiş, Ertuğrul ve alpları düğün biter bitmez Karacahisar Kalesi’ne baskın yapmak için harekete geçecekleri sırada Turgut ve Aslıhan’ın zehirlendiğini öğrenmişlerdi.
 Ertuğrul bu zehirleme hadisesi üzerine ne yapacak? Zehirleyenleri bulabilecek mi? Bu işten kimi mesul tutacak? Bu hadiseye rağmen Karacahisar Kalesi’ni fethedebilecek mi? Turgut ve Aslıhan’ın akıbeti ne olacak? Kurtulabilecekler mi? Bu hadise karşısında Bahadır Bey’in tutumu ne olacak? Amacına ulaşan Emir Saadeddin bundan sonra ne yapacak? Ares’in planı doğrultusunda kendini farklı bir kişi olarak tanıtıp Kayı Obası’na sızan Titan, hedefi olan Ertuğrul’un oğlu Gündüz’le yakınlaşabilecek mi? Ares, Ertuğrul’un oğlu Gündüz üzerinden kurduğu planında başarıya ulaşabilecek mi? 

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Diriliş Ertuğrul 98.yeni bölüm fragmanı Aslıhan ve Turgut ölecek mi? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro