Diriliş Ertuğrul 91. sezon finali bölümü son sahneler

Diriliş Ertuğrul 14 Haziran 2017 Çarşamba akşamı yayınlanan 91. sezon finali bölümünde sefere giden Ertuğrul ve alplar pusuya düşer. Ertuğrul Bey ölecek mi?

Büyük bir orduyla birlikte Hanlı Pazar’a baskın yapmak üzere gelen Vasilius, Ertuğrul’un tuzağına düşmüş ve Ertuğrul tarafından öldürülmüştür. Ertuğrul şimdi gözünü Karacahisar kalesine dikmiştir. Peki Sultan, Kalenin fethi için ordusuyla Ertuğrul’a destek olacak mıdır? Ertuğrul başsız kalan kaleye Selçuklu sancağını dikebilecek midir?

Diğer yandan Ekaterina, kaledeki boşluktan istifade ederek imparatora mektup yazmış ve yetki istemiştir. Ertuğrulların ve Çavdarların zaaflarını bilen Ekaterina’nın bu talebi imparator tarafından kabul görecek midir? Ekaterina Ertuğrul’a karşı nasıl bir hamlede bulunacaktır?

  • Dizi Fragmanları 15 Haziran 2017 00:12
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN Diriliş Ertuğrul 91. sezon finali bölümü son sahneler videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR5 YORUM
  • Misafir 15 Haziran 2017 09:47 diriliş dizisinde,hayatı hakkında hiçbir bilgi olmayan biri için, diziler dolusu uydurma ve sanal hayat hikâyesi kurgulanmış.tv kanallarındaki,dizi diye ortaya konulanların tümü,tarihi çarpıtmış ve mevcut iktidarın diktesi ile kurgulanmış,sanal masallardan ibaret.maksat, akp iktidarına beyinleri yıkanmış mankurt toplum oluşturmak.dizi bölümlerinde, nelerin üzerinde durulacağı iktidar sufleleri ile dikte ediliyor.memleketin güncel mevzularına, iktidara destek amaçlı senaryolar devreye konuluyor.mankurtluğa meyilli olanlar, ta başından beri ,bu duruma çoktan gönüllü.memleketteteki tarihi diziler,silme akp iktidarına yeni yeni mankurtlar temin eden ,siyasi rant için siyasi propaganda araçlarıdır.herbiri, uyuşuk beyinler imal eden ,uyuşyuruculardır.

    CEVAP YAZ 4 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro