eposta yazdır zoom+ zoom-

Diriliş 85. bölüm yeni fragmanı Ertuğrul ne yapacak?

Diriliş dizisi son bölümü ile nefesleri kesen bir final yapmıştı. Peki Diriliş yeni bölüm fragmanında neler var. Diriliş 85. bölüm fragmanı yayınlandı, Ertuğrul ne yapacak?

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 13-04-2017 13:26 - Güncelleme: 13-04-2017 13:26

Diriliş Ertuğrul 85. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 19 Nisan 2017 Çarşamba günü TRT'de izlenecek Diriliş dizisinin olan son bölümünde neler olacak? Diriliş dizisinin yeni fragmanı ile birlikte son bölümün özeti de verildi.

Diriliş Ertuğrul 84. son bölümde şunlar olmuştu: Ertuğrul, Nikea’dan gelen istihbarat üzerine Dündar’a ve Doğan’a, sultana haber iletmeleri için onları Konya’ya göndereceğini söylemiştir. Dündar, gizli kalması gereken bu bilgiyi zaaf göstererek Günyeli’ye söylemiştir. Günyeli Dündar’ın Konya’ya gideceğini babasına söyleyince bu haber Ural’a daha sonra Vasilius’a ulaşmıştır. Ural ve Vasilius bunu bir fırsat bilmiş, Doğan’ı öldürerek, Dündar’ı esir almışlardır. Bu durum kayı obasında bütün ahaliyi sarsmış, obayı matem bürümüştür. Dumrul’dan gelen istihbaratla Ertuğrul Nikea’ya giden kervanı basmış, kardeşi Dündar’ı kurtaracağını sanırken Haçaturyan’ın cesediyle karşılaşmıştır. Ertuğrul büyük sarsıntı içerisindedir.

Diğer yandan Dündar, Karacahisar Kalesinde hala esirdir. Vasilius son olarak onu zindandan almış ve bir yere götürmüştür. Kimse nereye gittiğini bilmemektedir. Peki Dündar’ın akıbeti ne olacaktır?

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Diriliş 85. bölüm yeni fragmanı Ertuğrul ne yapacak? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro