eposta yazdır zoom+ zoom-

Dilipak Kılıçdaroğlu'nun yürüyüşünün sonunu yazdı

Dilipak Kılıçdaroğlu'nun yürüyüşünün sonunu yazdı

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun yürüyüşünü eleştiren Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, cezaevinde son bulacak olan yürüyüş için Kılıçdaroğlu'nun 'kendi ayağı'yla gittiğini yazdı. İşte o yazı...

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 19-06-2017 16:00 - Güncelleme: 19-06-2017 16:00

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Milletvekili Enis Berberoğlu'nun tutuklanması sonrası başlattığı Adelet yürüyüşüne devam ediyor. 

Ankara'dan başlattığı yürüyüşüne Enis Berberoğlu'nun tutuklu bulunduğu Maltepe Cezaevi'nde son verecek Kılıçdaroğlu'na dikkat çeken bir tepki Yeni Akit Gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak'tan geldi. 

ÇAKMA GANDİ...

CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun yürüyüşünü bugünkü köşesinde değerlendiren Dilipak, yazısında "Çakma Gandi’nin çakma gezisi sanırım siyasi mizah için iyi bir malzeme olacak" derkenKılıçdaroğlu'nun yürüyüşünü eleştirdiği yazısını tutuklanma iması olarak yorumlanan bir sonla bitiriyor. Dilipak yazısında şunları söylüyor: 

"Bir son dakika notu: İddia gerçekse, MİT TIR’ları görüntülerini Ekrem Dumanlı Kılıçdaroğlu’na, Kılıçdaroğlu Enis Berberoğlu’na, o da Can Dündar’a vermiş! Kılıçdaroğlu’nun telaşı da, Erdoğan’ın yürüyüşle ilgili açıklamasında yargı uyarısının sebebi de şimdi daha iyi anlaşılıyor. Kılıçdaroğlu’nun “cezaevine doğru büyük yürüyüş”ü sürüyor. Kendi ayağı ile tıpış tıpış gidiyor. Durmak yok yola devam. Teşekkürler bayım. Selâm ve dua ile."

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Dilipak Kılıçdaroğlu'nun yürüyüşünün sonunu yazdı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR14 YORUM
  • Yavuz Selim 21 Haziran 2017 22:34 dili Pak mı B.k mu?!Şeref bu adamın semtine uğramış mıdır acaba?!

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro