eposta yazdır zoom+ zoom-

Devlet Bahçeli'den referandum mesajı! Başka çare yok

Devlet Bahçeli'den referandum mesajı! Başka çare yok

Bahçeli, Irak'ta yapılacak referandumla ilgili önemli mesajlar verdi. Bahçeli, milli güvenliğimize yönelen tehdit ve karşı saldırılara milli kenetlenme, kardeşlik ve gazilik hukukuyla karşı koymaktan başka çarenin olmadığını söyledi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 19-09-2017 15:17 - Güncelleme: 19-09-2017 15:17

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla mesaj yayınladı. Bahçeli mesajında 25 Eylül referandumuna geniş yer ayırdı.

 Bahçeli, mesajında "Çevremizde kurulmak istenen ihanet şantiyesine, sınırlarımız dibinde temeli kazılan terör devletine Türk milletinin gazilik onuru, asırları aşıp gelen kahramanlık duygusu yine izin vermeyecektir. 25 Eylül referandumu yoluyla Kerkük'e vurulmak istenen pranga sökülüp atılacak, milli güvenliğimize yönelen aşırı tehdit ve karşı saldırılara milli kenetlenme, kardeşlik ve gazilik hukukuyla karşı koyulacaktır. İnancım, ümidim, beklentim budur. Kaldı ki başka çare, çıkış ve çözüm de yoktur" dedi. MHP Lideri Bahçeli'nin Gaziler Günü mesajı şöyle:

İMKANSIZLIKLARA DİRENDİK

"Türk milletinin beka mücadelesinin, istiklal müdafaasının en şiddetli sayfalarından birisi de hiç kuşku yok ki Sakarya Meydan Savaşı'dır. Sakarya kıyıları seneler süren acı verici gerilemenin durduğu, çekilmenin son bulduğu Türk tarihinin nirengi noktası, ağırlık merkezidir. Şunu çok iyi biliyoruz ki, aziz milletimiz imkânsızlıklara imanıyla direnmiş, işgallere istiklal iffetiyle meydan okumuş, göğüs germiştir. Milli Mücadele'de eşsiz ve emsalsiz bir yeri olan Sakarya Meydan Savaşı'ndan sonra, 19 Eylül 1921 tarihinde Başkomutan Mustafa Kemal Paşa'ya 'Gazilik ve Müşirlik' unvanı bir kanunla verilmiştir.

BUNUN ÖNÜNE HİÇBİR HAİN GEÇEMEYECEK

Şu tarihi ve manevi hakikati herkes bilmelidir ki; şehadeti göze almış, gaziliği kader bilmiş Türk milletini yenecek, bekasını yıkacak henüz bir güç ve kudret var olmamıştır. Milli Mücadele'den 15 Temmuz hain FETÖ darbe teşebbüsüne kadar gazilik onuru, şehitlik gururu her türlü istilaya, her türlü düşmanca akına karşı adeta etten duvar örmüş; çok şükür vatan emniyette, devlet ayakta kalmıştır. Türk milleti gazilerimiz ve şehitlerimiz sayesinde aydınlık bir geleceğe şanlı geçmişimizin hatıra ve emanetleriyle yürüyecek, bunun önüne de hiçbir hain mihrak ve müstevli emel geçemeyecektir.

BAŞKA ÇARE YOK

Çevremizde kurulmak istenen ihanet şantiyesine, sınırlarımız dibinde temeli kazılan terör devletine Türk milletinin gazilik onuru, asırları aşıp gelen kahramanlık duygusu yine izin vermeyecektir. 25 Eylül referandumu yoluyla Kerkük'e vurulmak istenen pranga sökülüp atılacak, milli güvenliğimize yönelen aşırı tehdit ve karşı saldırılara milli kenetlenme, kardeşlik ve gazilik hukukuyla karşı koyulacaktır. İnancım, ümidim, beklentim budur. Kaldı ki başka çare, çıkış ve çözüm de yoktur.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Devlet Bahçeli'den referandum mesajı! Başka çare yok haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR14 YORUM
  • MALKOÇOĞLU 19 Eylül 2017 16:45 BAKMAYIN BÖYLE BARZANİ REFERANDUMUNA KARŞIYMIŞ GİBİ ARTİSTLİK YAPTIKLARINA.. ŞUNU UNUTMAYIN ve BİR KENARA NOT EDİN: BARZANİ HAİNİ BAĞIMSIZLIĞINI İLAN ETTİĞİ ZAMAN ONLARI BAĞIMSIZ ÜLKE OLARAK İLK TANIYAN ÜLKELERİN İSRAİL ve TÜRKİYE pardon..! DEVLET BAHÇELİ destekli AKP OLDUĞUNU GÖRECEKSİNİZ...

    CEVAP YAZ 0 67

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro