Dev pitonun karnından çıkan herkesi şok etti!

Florida'da bulunan 11 metrelik dev yılanın içinden çıkan herkesi şok etti. Yılanın karnını açınca içinden bebek bir geyik çıktı. Biyologlar bu olayların geyik popülasyonunu tehdit ettiğinin de altını çiziyor.

Dev pitonun karnından çıkan herkesi şok etti!

Florida'da bulunan 11 metrelik dev yılanın içinden çıkan herkesi şok etti. Yılanın karnını açınca içinden bebek bir geyik çıktı. Biyologlar bu olayların geyik popülasyonunu tehdit ettiğinin de altını çiziyor. Vahşi doğada aç kaldığı zaman gözü hiçbir şeyi görmeyen ve bulduğu bütün canlıyı midesine indiren piton yılanının küçük bir ağzı olmasına rağmen devasa büyüklükteki yiyecekleri iştahla yemesi herkesi hayrete düşürüyor.

Dev pitonun karnından çıkan herkesi şok etti!

Dev pitonun karnından çıkan bebek geyiğin yem olması tüm hayvanseverleri üzmüş durumda ancak vahşi doğanın kanunu böyle... Birçok haber kanallarına konu olan bu görüntü şaşkınlıkla izlendi.

Dev pitonun karnından çıkan herkesi şok etti!

Öte yandan Malezya'nın Borneo Adası'nda yaşayan köylüler, açlıktan devasa bir pitonu yakalayıp yedi. 6 metre uzunluğundaki dişi pitonun yanında bir de daha ufak erkek bir piton daha vardı. Kurumuş içi boş bir kütükten gelen sesin peşine giden köylüler bu kadar büyük bir hayvanla karşılaşacaklarından habersizdi.

Dev pitonun karnından çıkan herkesi şok etti!

Bir elektrikli testere yardımıyla ağacın kabuğunu kesip hayvanı yakalayan köylüler daha sonra bunu aç kasaba halkına ikram ettiler.Yerel geleneklere göre hazırlanan yılan, ateşte pişirilerek ızgara halinde çeşitli sebzelerle birlikte hazırlandı.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro