eposta yazdır zoom+ zoom-

Deprem bölgesinden Acun'a tepki!

Deprem bölgesinden Acun'a tepki!

O Ses Türkiye yarışmasının çekimleri için uzun kuyruk oluşturan vatandaşlar salona alınmayınca Acun'a tepki gösterdi

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 07-03-2012 00:23 - Güncelleme: 22-10-2015 03:32

Deprem bölgesi Van'da bugün sanatçı izdihamı yaşandı. 'O Ses Türkiye' yarışmasının çekimi için Van'a giden Acun Ilıcalı, Mustafa Sandal, Hadise, Hülya Avşar ve Murat Boz'u görmek isteyenler, içeri alınmayınca saatlerce kar altında beklemek zorunda kaldı. Dışarda kalanlarda içeri alınmayınca Acun'a büyük tepki gösterdi.

Yapımcılığını Acun Ilıca'nın yaptığı 'O ses Türkiye' yarışması Turkcell'in Milli Eğitim Bakanlığı ve Türk Eğitim Vakfı işbirliğinde başlattığı 'Van için Türkiye Kumbarası' projesine destek veriyor.

Programın yapımcısı Acun Ilıcalı, öğretmen ve öğrencilerin barınma sorununa katkıda bulunmak amacıyla Van'da özel bölüm gerçekleştirdi. Projeye Ilıcalı ve Mustafa Sandal, Hadise, Hülya Avşar, Murat Boz'un yanı sıra 12 yarışmacı da en güzel performanslarıyla destekliyor. Aynı zamanda Van'da 16 derslikli bir okul yaptırmakta olan Acun Ilıcalı, 100 kişilik 'O Ses Türkiye' ekibini ve çekimlerini Van'a taşıdı.

Van'a destek amacıyla gerçekleştirilen program için gelen ve jüri üyeleri sanatçılar Hülya Avşar, Mustafa Sandal, Hadise ve Murat Boz saat 17.00'de özel uçakla Van'a gitti. Çiçeklerle karşılanan sanatçılar daha sonra programın gerçekleştirileceği ve merkeze 25 kilometre uzaklıkta bulunan Güzel Sanatlar Lisesi Spor Salonuna geçti. Yüzlerce Vanlı, sanatçıları görebilmek için saatler öncesinden spor salonun önünde beklemeye başladı.

Programın çekildiği salonun önünde ve yollarda araç kuyruğu oluşurken, bekleyenler yer darlığı nedeniyle içeri alınmadı. Dışarda kalanlarda içeri alınmayınca duruma tepki gösterdi.

PAYLAŞ tw fb gp
KİMDİR ?
Acun Ilıcalı
ACUN ILICALI KİMDİR?

Ali Acun Ilıcalı Edirne doğumlu olsa da aslen Erzurumludur. 29 Mayıs 1969 yılında doğan Acun Ilıcalı'nın eşleri kimdir, ilk karısı ve son eşi Şeyma Subaşı ile çocukları hakkında bilinmeyenler neler? İşte Acun Ilıcalı'nın yaşamından kesitlerle

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro