eposta yazdır zoom+ zoom-

Denizli nişanlanacağı gün ölen İnci Dumrul'a ağlıyor

Denizli nişanlanacağı gün ölen İnci Dumrul'a ağlıyor

DENİZLİ yakalandığı mide kanserine yenilerek nişanlanacağı gün hayatını kaybeden Pamukkale Üniversitesi öğrencisi 21 yaşındaki İnci Dumrul'a ağlıyor. Yaşamını yitiren genç kızın gelinliği tabutu ve mezarına serildi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 27-08-2018 15:37 - Güncelleme: 27-08-2018 15:37

DENİZLİ ’de mide kanseri nedeniyle tedavi gören genç kız, geçtiğimiz Cumartesi günü akşamı nişan töreni öncesi hastalığına yenik düşerek hayatını kaybetti. Yaşamını yitiren genç kızın gelinliği ise tabutu ve mezarına serildi. 

Pamukkale Üniversitesinde matematik öğretmenliği bölümünde öğrenim gören İnci Dumrul'un (21) ölümü ailesini ve sevenlerini yasa boğdu. Üniversitede 4. sınıfta okuyan İnci Dumrul, uzman çavuş olan sözlüsü A.K.G. ile nişanlanacağı gün olan 25 Ağustos Pazar günü sabah hayata gözlerini yumdu.

NİŞANLANACAĞI GÜN ÖLDÜ: Öldüğü günün akşamında nişanlanacağı öğrenilen ve bütün nişan hazırlıkları tamamlanan Dumrul, nişanlısıyla yüzüklerini takamadan hayatını kaybetti. Uzun zamandan bu yanan mide kanseri tedavisi gören ve 2 Eylül'de nişan tarihi belirleyen çift, Dumrul’un kendisini iyi hissetmemesinden dolayı nişan tarihini bir hafta öncesine aldıkları belirtildi.

AMCASININ YANINA DEFNEDİLDİ: Ancak tüm bu çabalara rağmen çift nişanlanamadan genç kız hayata veda etti. Hayatına doyamadan ölen genç kız için Honaz’ın Kızılyer Mahallesi’nden cenaze töreni düzenlendi. Dumrul, nişanlanacağı günün sabahında önceki yıllarda 32 yaşında ölen amcasının yanında toprağa verildi.

NİŞAN ELBİSESİ MEZARINA ÖRTÜ OLDU: Genç kızın nişanda giyeceği kırmızı abiyesi ve gelinliği tabutunun üzerine ve mezarının üstüne örtüldü. İnci Dumrul'un, ortaokul yıllarından itibaren matematik alanında okul ve Denizli birincilikleri olduğu ve PAÜ'de de matematik bölümünün başarılı öğrencilerinden birisi olduğu öğrenildi. Genç kızın ölümü, ailesi ve sevenlerini yasa boğdu.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Denizli nişanlanacağı gün ölen İnci Dumrul'a ağlıyor haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro